Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Routery LTE w Orange


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Routery LTE w Orange

► Temat, ze względu na poruszane zagadnienie, został przeniesiony z kategorii Telefony i tablety - Moderator Wiktor ◄

 

Kiedy Orange uzupełni ofertę sprzętu jeżeli chodzi o routery LTE?

Chciałbym przedłużyć ofertę, jednak na ta chwilę w Orange nie ma dostępnego żadnego sprzętu dla internetu domowego LTE! 

Jako wierny abonent Orange od początku istnienia tej firmy w Polsce zazdrosnym okiem patrze na nowoczesne routery dostępne w przystępnych cenach u konkurencji.

Miałem nadzieję na wymianę aktualnego sprzętu na nowoczesne urządzenie z obsługą MIMO a tu w tej chwili nie ma kompletnie nic.

25 ODPOW. 25

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Routery LTE w Orange

Chodzą słuchy, że będzie zupełnie nowe urządzenie w ofercie. Zwykle na przełomie października i listopada jest odświeżenie ofert na internet mobilny.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Routery LTE w Orange

Super wiadomość, problem w tym że umowa mi się kończy za 3 dni 🙂 Było by super, gdyby dali możliwość dokupienia sprzętu w momencie jak coś się pojawi z racji tego że teraz nic nie jest dostępne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Routery LTE w Orange

Jest przecież opcja dokupienia urządzeń na raty, choć z dostępnością routerów jest słabo. A szukałeś w salonie lub na tzw. utrzymaniu?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Routery LTE w Orange

Na tą chwile najlepsze co mi się udało znaleźć to B525. W salonach stacjonarnie nie ma nic kompletnie, wszystko wymiecione. 

W salonie zostałem poinformowany, że router moge "dobrać" do umowy tylko w momencie podpisywania. Chyba że tu chodziło o jakaś lepsza cenę czy coś.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Routery LTE w Orange

Z tym dobieraniem różne są sytuacje. Poza tym promocja może być wycofana więc osobiście bym zaczekał.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Routery LTE w Orange

Dostępne są tylko Flybox LTE+ znany jako Huawei B525 i już są.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Routery LTE w Orange

A czy FlyBox to nie ten zestaw 2 częściowy gdzie modem jest na zewnątrz a router wewnątrz?

Tak mi pokazuje google.

Natomiast B525 wydaje się być zintegrowanym modemem i routerem w jedno urządzenie.

Znalezione obrazy dla zapytania huawei b525

 

To jak to naprawdę jest?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2007
  • 5375
  • 181

Routery LTE w Orange

to są dwa różne urządzenia, pierwszy to flybox sky a drugi to flybox lte+

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Routery LTE w Orange

Napisałeś że już są te Flybox LTE+. Dzwoniłem do sklepu orange I mówią że nie ma. Gdzie dzwonić żeby  go kupić? 🙂 Pozdrawiam