Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM


@tomek_89napisał(-a)

@Arti_Kn_Pltylko obawiam się że przy przejściu z abonamentu trzeba czekać minimum miesiąc (1 pełny okres rozliczeniowy), dostaje się tymczasowy numer i dopiero poźniej następuje przeniesienie mimo tego że jest to jeden operator..

Nie ma tu numeru tymczasowego, przeniesienie nastąpi natychmiast, to nie jest proces MNP tylko tzw "migracja międzysieciowa". Bez obaw. Po przeniesieniu w nju będzie rozliczenie opłaty tzn. korekta lub opłata częsiowa do czasu migracji.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@tomek_89 żeby zostać dalej w Orange po zakończeniu umowy na OL, musisz przenieść numer do konkurencji, a następnie wrócić do np. Oferty na kartę. Jak przegapisz termin po zakończeniu umowy, to numer przepada. Da się go odzyskać po przez złożenie reklamacji. To dla osób które lubią wyzwania. Ja takich atrakcji już nie potrzebuję.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtur 

Już teraz migracja z Love 2U do samej neos czyli 1P skutkuje automatycznym przeniesieniem numeru do oferty na kartę. Tak samo jest przy migracji z Love 4U do Funpacka.

Pewnie niedługo będzie więcej możliwości. Orange widzi, jakie są potrzeby.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@Arti_Kn_Pl tylko czemu nie realizuje. Mnie w OL na pewno już nie zobaczą. Po co mam sobie kłopot robić?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

Ograniczenia systemowe, które powoli są usuwane.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 10
  • 0

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@ketrasaArtur  nie tyle kombinowanie co potrzeba pamiętania o złożeniu wniosku o przeniesieniu numeru jeżeli  rezygnuje się z umowy. Mi Orange odpowiada ze względu na wysoki udział kosztów Internetu w całym rachunku który mogę sobię odliczyć w pracy.

Rozumiem że przy ewentualnej rezygnacji z OL, należy pamiętać o wniosku o przeniesienie numeru u innego operatora?

 

@Arti_Kn_PlNa infolinii dwukrotnie dostałem informację odmowną oraz informację że muszę zając się przeniesieniem numeru w nju na kartę...Gdzie najlepiej uderzyć? Salon?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@Arti_Kn_Pl do dziś pamiętam, jak się pytałem konsultanta przy podpisywaniu umowy, co po zakończeniu. Nie umiał mi odpowiedzieć, a po trzech latach sam się przekonałem o mało nie tracąc mojego numeru. 

 

W Twoim przypadku jak przedłużasz kolejno umowy OL, to nie widzę przeszkód. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@tomek_89 dokładnie, jak się nic nie zmieni, to po zakończeniu umowy trzeba pamiętać o złożeniu wniosku u konkurencji na przeniesienie numeru komórkowego.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@Arti_Kn_Pl Jest dokładnie tak jak piszesz.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Przejście z Orange Love TV+INT+VOIP -> TV+INT+VOIP+KOM

@sebaswiderski czy masz umowę na abonament OL, czy tylko piszesz jako pracownik Orange, który zna ofertę, a nigdy z niej nie korzystał?