Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy problem

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Przedłużenie umowy problem

Witam

Jak to jest w tym orange ze mam orange love i do tego urządzenie na raty umowa się kończy pod koniec kwietnia i nie mogę przedłużyć na nowa umowę wraz z urządzeniem na raty jak i bez urządzenia na raty nawet żaden komunikat mi się niewyświetlań jak chce przejść do wysyłki to kwadracik się kreci i po chwili dalej nic

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Przedłużenie umowy problem

Akurat dostałem inne urządzenie na raty ale nie narzekam i tak to jest awaryjne. A poza tym wszystko ok.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy problem

@myrkysfara  sprawdź czy dodano coś do koszyka, wyczyść koszyk, wyloguj się z konta, wyczyść ciasteczka w przeglądarce, zaloguj się z powrotem na konto i spróbuj złożyć zamówienie od nowa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Przedłużenie umowy problem

Przez konsultanta tez odmowa była komunikat mu się pokazał ze nie mogę skorzystać z abonamentu tylko z oferty na kartę lub flex, tez wprowadzał ze sprzętem i bez sprzętu.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy problem

@myrkysfara dziwne to jest, kończy Ci się umowa i nie możesz skorzystać z przedłużenia?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 105
  • 0

Przedłużenie umowy problem


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy problem

@myrkysfara musisz próbować różnymi kanałami czy to w salonie, telefonicznie przez konsultanta, dalej przez Mój Orange, w końcu się uda - jak to mawiają "dąż uparcie do celu".


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Przedłużenie umowy problem

Dostałem tez maila od orange ze 28.04 kończy mi się umowa i poniżej link do przedłużenia tej umowy i wchodząc na niego nie mogę przedłużyć dalej umowy bez urządzeń brak jakiego kolwiek komunikatu kwadracik się kreci i na punkt 3 nie przechodzi.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy problem

@myrkysfara cóż można powiedzieć, pozostaje Ci próbować do skutku (jeżeli się nie zrazisz) i życzyć powodzenia w bojach.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Przedłużenie umowy problem

Dzisiaj po szlem do salonu i przedłużyłem umowę, musiałem chwilkę poczekać bo była ręczna weryfikacja.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużenie umowy problem

@myrkysfara  udało się dostać to co chciałeś?