Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


@Luisnapisał(-a)

@PARANOJA  Pakiet OL posiadałem kilka lat temu. Zrezygnowałem z niego i zostałem przy samym internecie stacjonarnym. Umowa kończy mi się w połowie stycznia.

 

PS

Czy ja dobrze widzę, że w obecnej ofercie Livebox 2.0 jest płatny 3,99 zł / mies.?


W obecnej ofercie wynajem sprzętu jest zawsze płatny, dobrze widzisz.

 

PS. Na NO nikt Ci nie złoży oferty na usługi Orange, niezależnie od tego kiedy kończy Ci się umowa.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


@j131napisał(-a)

@Luisnapisał(-a)

@PARANOJA  Pakiet OL posiadałem kilka lat temu. Zrezygnowałem z niego i zostałem przy samym internecie stacjonarnym. Umowa kończy mi się w połowie stycznia.

 

PS

Czy ja dobrze widzę, że w obecnej ofercie Livebox 2.0 jest płatny 3,99 zł / mies.?


W obecnej ofercie wynajem sprzętu jest zawsze płatny, dobrze widzisz.

 

PS. Na NO nikt Ci nie złoży oferty na usługi Orange, niezależnie od tego kiedy kończy Ci się umowa.


Zdaję sobie z tego sprawę, wolę jednak popytać wśród społeczności aniżeli polegać tylko na własnym researchu. A nóż czegoś nie dopatrzyłem.

 

Tak czy inaczej chyba nie ma sensu, abym zgłaszał chęć przedłużenia umowy, skoro opłaty i tak się nie zmniejszą. Przejdzie na czas nieokreślony i tyle. W obecnej umowie Livebox wciąż jest bezpłatny.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@Luis 

Jasne, zawsze warto się popytać. I policzyć.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Jeżeli to przedłużenie umowy bez wymiany sprzętu nie ma tej dopłaty 3.99 zł. Dotyczy ona właśnie zmiany urządzenia lub nowych aktywacji. 

 

Nawet jak teraz zrobisz utrzymanie to po 24 miesiącach opłata wzrośnie o 10 zł. 

 

Z rabatami utrzymaniowymi to naprawdę różnie bywa. 

 

Dodam jeszcze, że nawet jak ktoś ma taki rabat to on jest na 24 miesiące. A nie każdy o tym pamięta.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@Anonim , rabat utrzymaniowy mam już na kolejnym aneksie po 24 miesiącach umowy. Nie wiem, na jakich zasadach jest przyznawany, bo nawet otrzymałem smsa o jego utracie. Także jak zakończyłem OL takowego smsa otrzymałem😊

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Taka jest ogólna zasada. Może skoczył się Twój ze starej umowy i przy aneksie zalapałeś się na kolejny?Jednak pisze jak to ogólnie wygląda. Ostatnio nawet byłam u znajomego. Ten mi się, żali, że ma 10 zł drożej. Pokazał faktury, umowy i wszystko stało się jasne. Umowa przeszła na czas nieokreślony i koniec rabatu. 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2080
  • 7653
  • 31

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego


@Luisnapisał(-a)

Tak czy inaczej chyba nie ma sensu, abym zgłaszał chęć przedłużenia umowy, skoro opłaty i tak się nie zmniejszą. Przejdzie na czas nieokreślony i tyle. W obecnej umowie Livebox wciąż jest bezpłatny.


Umowa na czas nieokreślony oznacza nie tylko to, że możesz ją zerwać kiedy chcesz, ale też, że operator może zrobić to samo. I prawdopodobnie zaproponować nową, lepszą umowę.

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Z tym taniej to teraz ciężko może być. Jeszcze do takiej samej gołej neośki. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 84
  • 0

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

Informacyjnie, kończąc wątek: właśnie przedłużyłem umowę na internet stacjonarny, otrzymując rabat utrzymaniowy w wysokości 10 zł miesięcznie.

 

Faktycznie z tymi rabatami to jest trochę jak wiatr zawieje. W ubiegłym roku jeden z użytkowników w innym temacie wspomniał, że również prolongował "gołą" Neostradę i otrzymał upust 5 zł / mies. Tydzień temu kontaktowałem się z Orange i żadnego rabatu nie proponowali, jedynie przedłużenie na dotychczasowych zasadach. Natomiast wczoraj sytuacja się zmieniła i dorzucono mi bonus w postaci wspomnianej dyszki.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Przedłużenie umowy internetu stacjonarnego

@Luis , jeśli to jest rabat utrzymaniowy, a nie marketingowy, to taki Ci będzie przysługiwał, jeśli raz w cyklu rozliczeniowym zalogujesz się do aplikacji MO, lub na konto MO, pamiętając przy tym, że musisz mieć zaznaczoną zgodę na e-fakturę i nie zapominać o terminowym jej opłaceniu. Gdyby dołożyć do tego usługę np. z abonamentem, to rabat 20 zł powinien wskoczyć. Ale to Ty jesteś dysponentem swojego portfela😊