Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 31
  • 0

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

Witam serdecznie. 

Oferta przedluzeniowa w tym wariancie to jakis absurd i kpina. 

Chcialbym wymienic telefon w ramach przedluzenia umowy. Proponowane ceny sa znacznie wyzsze niz w wolnej sprzedazy w oficjalnych kanalach sprzedazowych (media markt, expert, rtveuroagd itd). Ceny za telefony sa wyzsze niz w przypadku abo 55 zl. Dlaczego?

Samsung a51, rata orange 24x71=1704zl, w empiku 1447zl; a71, rata orange 24x83=1992zl, w neonet 1799zl. Przyklady mozna mnozyc. Sprawdzilem ceny P30pro, a51, a71, 9T, note8pro, 8T. Zasada jest prosta. Im drozsze sluchawka, tym wieksza roznica w cenie na niekorzysc telekomu. Odnosze wrazenie, ze w nagrode za przedluzenie umowy oferuje sie mozliwosc zakupu po znacznie zawyzonej cenie w stosunku do trendow panujacych na rynku, co ma zostac zamaskowane "ratami". Jedyny przypadek, w ktorym Orange jest tansze to Redmi note 8T, rata Orange 33x792=792, neonet 799. Cos jest nie w porzadku. Jestem roczarowany. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo  są Promocje na telefony i często tu są wrzucane, wypada skorzystać jak chcesz z abonamentem czy bez, co do fonów bez promocji, to bardziej wtedy opłaca się brać je z wolnego rynku, abonament tylko przedłużyć 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo dlatego warto w Orange przedłużyć abonament, a na wolnym rynku lub u innego operatora zakupić urządzenie. We fiolecie za A51 zaproponowali ni 839 PLN.

Anonim

Nie dotyczy

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo  są Promocje na telefony i często tu są wrzucane, wypada skorzystać jak chcesz z abonamentem czy bez, co do fonów bez promocji, to bardziej wtedy opłaca się brać je z wolnego rynku, abonament tylko przedłużyć 😉


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 31
  • 0

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Anonim @ketrasaArtur

Zgadzam sie z Wami w 100%. Moj post mial stanowic swego rodzaju manifest wobec obecnej polityki cenowej pomaranczowych. Nie oczekuje cudow, zdaje sobie sprawe, ze era telefonow za 1zl sie skonczyla, bo sluchawki sa zdecydowanie drozsze a oferty bogatsze przy zachowaniu dotychczasowych widelek cenowych. Jedynie czego oczekuje, to sprzedaz telefonow po cenie rynkowej z ewentualnym bonusem nawet niewielkim. Natomiast sprzedaz po znacznie zawyzonej cenie, ktora maskuje sie ratami to zla prakryka, na ktora "nabiora sie" mniej zorientowani klienci lub Ci ktorzy nie chca byc weryfikowani w BIK. 

Anonim

Nie dotyczy

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo  jest też inny aspekt zakupu telefonu w Orange, prościej brać na raty i weryfikacja uproszczona, dlatego część klientów bierze nawet lekko przepłacając, inni bez tych ograniczeń kupują na raty w sklepach czy za gotówkę, wtedy jest taniej, ja kupuję za gotówkę i nic na raty, kilka razy się przejechałem i teraz rat unikam.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 31
  • 0

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Anonim jest szczesliwe rozwiazanie mojej sytuacji. Troche inne niz sobie wyobrazalem, w zasadzie jeszcze bardziej "nielogiczne" wg. mnie, czynioce omawiana polotyke cenowa bardziej niezrozumiala i  zagmatwana, ale najwazniejsze, ze szczesliwe. Otoz Orange zaproponowal mi note 8 pro za 899 zl (20rat po 44,95) tak po prostu, bez przedluzenia umowy z opcja doplaty do obecnego raxhunku z mozliwoscia natychmiastowej splaty, co tez uczynie. We wspomnianej opcji przedluzeniowej telefon dalej kosztuje dla mnie 1128 zl (24 raty po 47 zl). Nie wiem dlaczego bardziej oplaca sie sprzedac "suchy" telefon bez uslugi taniej niz w opcji telefon+usluga, ale jest to bardzo korzysta opcja. W dalszym ciagu moge przedluzyc umowe bez sluchawki. Dziekuje Orange, dziekuje @Anonim, @ketrasaArtur zawspaniala merytoryczna dyskusje. No i klient zadowolony. Pozdrawiam. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo musiałeś trafić na jakąś ciekawą ofertę ze zniżkami. Cieszę się, że trafiłeś interesującego smartfona w przystępnej cenie. 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 31
  • 0

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99


IMG_20200416_220318.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Ugo  to fajnie że udany zakup zrobiłeś, pochwal się potem jak telefon się sprawuje, możesz temat stworzyć 🙂

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 31
  • 0

Orange love 4g z abonamentem komórkowym za 79.99

@Anonim na pewno tak uczynie.