Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - przedłużenie umowy.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Orange Love - przedłużenie umowy.

Witam, kończy mi się umowa za 6 miesięcy, kiedy będę mógł przedłużyć umowę?

16 ODPOW. 16

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love - przedłużenie umowy.

90 dni przed końcem umowy.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Orange Love - przedłużenie umowy.


@LineInnapisał(-a)

Witam, kończy mi się umowa za 6 miesięcy, kiedy będę mógł przedłużyć umowę?


@LineIn 

Kiedy będziesz miał mniej niż 150 dni możesz przedłużyć umowę.

 

Porozmawiaj jutro na czacie - dobrzy ludzie konsultanci  pomogą 🙂

https://www.orange.pl/view/kontakt

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - przedłużenie umowy.


@LineInnapisał(-a)

Witam, kończy mi się umowa za 6 miesięcy, kiedy będę mógł przedłużyć umowę?


@LineIn , chyba w regulaminie OL nie zmieniło się nic od czasów mojego aneksu, czyli 180 dni przed zakończeniem tej. Na infolinii sprzedażowej 801234567, gdy na swoim koncie zobaczysz wyskakujące okienko, to sami oddzwonią...jest to realny i najtańszy wybór obgadania szczegółów.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Orange Love - przedłużenie umowy.

Z regulaminu promocji Orange Love 2/19:
Jeżeli korzystają Państwo z usługi Internet (np. Neostrada) lub dowolnego pakietu z Internetem w Opcjach prędkości niższych niż 100 Mb/s, mogą Państwo skorzystać z Promocji w dowolnym momencie umowy zawartej na czas określony lub czas nieokreślony.Wyjątek stanowią umowy w promocjach Internet 1/18, Internet 3/18 i Internet 4/18 oraz umowy na Pakiet -w tych przypadkach mogą Państwo skorzystać z Promocji, jeśli do daty zakończenia umowy zostało nie więcej niż 90 dni.
Jeżeli korzystają już Państwo z Abonamentu komórkowego w Orange i chcą Państwo włączyć go do Pakietu, mogą Państwo skorzystać z Promocji w dowolnym momencie trwania obecnej umowy zawartej na czas nieokreślony lub po 3 miesiącach od rozpoczęcia korzystania z usługi z umową na czas określony.

Można jednak spróbować już przedłużyć, niekiedy  się udaje wcześniej (tylko po co).


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love - przedłużenie umowy.

Kiedy można przedłużyć umowę? Wszystko zależy od czasu jaki został do końca umowy oraz oferty z jakiej chce się skorzystać.

Umowę można przedłużyć:

  • W czasie trwania obecnie niezależnie od czasu do końca, gdy przechodzi się na plan wyższy.
  • 6 m-cy przed końcem, ale bez dodatkowych promocji
  • 3 m-c przed końcem z ewentualnymi dodatkowymi bonusami.
  • Najlepiej umowę przedłużać przed okresem świątecznym. Mogą być ciekawe promocje lub coś dodatkowo wynegocjować.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - przedłużenie umowy.

Ja w jednej z umów przeskoczyłem na 6 miesięcy przed końcem z jednej promocji w drugą. Ale inicjatywa wyszła z marketingu sprzedażowego.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love - przedłużenie umowy.

Najwcześniej udało mi się kiedyś przedłużyć umowę na 12 m-c przed końcem. Połączyłem dwie usługi i dokupiłem dodatkowy telefon. Konsultant sam zaproponował takie przedłużenie. To było na początku startu OL i miało na celu wyrównanie okresów końca umowy oraz ujednolicenie okresów rozliczeniowych.

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love - przedłużenie umowy.

Warunkiem uzyskania promocji, zainicjowanej w rozmowie telefonicznej od strony marketingowców, jest wyrażenie takich zgód. Nie zdarzyło się mi to, gdy nie wyraziłem tych zgód.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Orange Love - przedłużenie umowy.

Wyrażenie zgód marketingowych jest też niezbędne do zniżki na abonament, pewnie też dla tego dają rożne propozycje promocyjne przed końcem umowy. Gorzej tylko, jak w danym momencie dostanie się telefon z propozycją, a nie bardzo jest jak kontynuować rozmowę. Kolejny raz nie zawsze oddzwaniają. Z doświadczenia wiem, że najczęściej są wykonywane dwa telefony z propozycją do klienta.