Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta przedłużenia Orange Love


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta przedłużenia Orange Love

Cześć,

 

Dostalem ofertę przedłużenia pakietu Orange Love:

- internet 1 giga 

- tv pakiet podstawowy

- komórka 

- tel. stacjonarny (nie korzystam)

 

Poza orange love mam jeszcze na koncie 2 dodatkowe numery komórkowe i 1 internet mobilny.

 

Rabat za przedłużenie 10 zł mies.

Plus zgody marketingowe i efaktura razem kolejne 10 zł mies.

 

Finalnie oferta przedluzeniowa wynosi:

120 zł/miesięcznie (standard - jak dla wszystkich)

 

Do końca umowy mam 4 mies. Czy warto czekać do końca umowy na lepsze warunki? Albo czy przejscie umowy na czas nieokreślony spowoduje pojawienie się extra oferty przedluzeniowej?

 

Prosze o wypowiedzi osób, które posiadają takie parametry orange love jak ja. Ile placicie miesięcznie?

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

 

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Oferta przedłużenia Orange Love

@Hu5tler  nie posiadam takiego pakietu jak Twój, ale wypowiem się na temat rabatów, więc te rabaciki to max jaki możesz wyrwać, ewentualnie jeżeli pozostały jeszcze 4 miechy to obserwacja być może trafi się jakaś promka w międzyczasie lecz na wiele bym nie liczył.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Oferta przedłużenia Orange Love

@Hu5tler czy te dwa numery korzystają ze zniżek z tytułu posiadania pakietu OL? Jeśli tak, to nie możesz zakończyć pakietu OL, bo dla pozostałych dwóch numerów zostaną anulowane zniżki i abonament wzrośnie. Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie pozostawienie pakietu OL bez przedłużenia. 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 52
  • 0

Oferta przedłużenia Orange Love

Tak korzystają, ale one akurat przeszły juz po 2 latach na czas nieokreślony, więc w kazdej chwili można się z nimi pożegnać 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Oferta przedłużenia Orange Love

@Hu5tler ja ze swoim pakietem OL pożegnałem się. Tylko, że ja miałem mobilny, ale z powodu podwyższenia abonamentu jak chciałem przedłużyć umowę, postanowiłem zrezygnować.