Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet LTE dla domu


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Internet LTE dla domu

Witam

Mam pytanie, czy spotkał się ktoś z rabatem na Internet Mobilny.?

Mam ofertę Internet LTE dla domu po rabacie za 50,16zl, umowa kończy mi się za 2 msc a dostałem propozycje za 59,99.

Pozdrawiam 

9 ODPOW. 9

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Internet LTE dla domu

@ErwinN  witam pewno policzyli  zniżki i zmierzył się abonament takie jak np .

 rabat za e-fakturę i terminowe płatności rabat za wyrażenie zgód marketingowych

5,00 zł/mies.

5,00 zł/mies.

lub oferta na utrzymanie klienta 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Internet LTE dla domu

Tak, czyli jest to standardowa oferta dla nowych i obecnych. Chodzi mi żeby ta oferta była za mniej niz 59.99


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Internet LTE dla domu

@Citi2017 znam ofertę, obecną opcje która ma kosztowała 69,99 a płacę 50,16 zł. Intersuje mnie oferta dla stałych klientów nie nowych. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Internet LTE dla domu

no masz tam przedłużenie umowy pokazuje ci


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 22
  • 47
  • 0

Internet LTE dla domu

@Citi2017 nie ważne, nie pomożesz. Nigdy nie przedłużam umowy na standardowej opcji która jest dostępna nawet dla nowych. Gdzie tu korzyść skoro nowy ma to samo co osoba która przedłuża. I w moim wypadku wychodzi drożej niz bylo


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Internet LTE dla domu

na specjalne oferty dzwoń na infolinie 510100100 my posługujemy się na forum stroną Orange my nie mamy tu dostępu do ofert utrzymania klientów.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Internet LTE dla domu

@ErwinN kolega @Citi2017 podpowiada najlepiej jak potrafi. Obecnie polityka cenowa Orange uległą zmianie i ciężko jest cokolwiek ugrać dla obecnych klientów na przedłużeniu umowy. 

Osobiście we wrześniu 2019 r. podjem decyzję o dalszym korzystaniu z usług Orange przy przedłużaniu umowy. W moim przypadku również spotkałem się ze zwyżką abonamentu, a już jestem klientem Orange od długiego czasu.

Wybór należy do Ciebie. Obecnie są takie a nie inne ceny usług i nie mamy na nie wpływu. 

Jak @Citi2017 zasugerował, możesz zadzwonić na infolinię i może uda się Tobie wynegocjować korzystną dla Ciebie cenę usług w Orange.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Internet LTE dla domu

@ErwinN jedynie kontakt z konsultantem i tam mozesz cos ugrac aby bylo taniej. Ja kiedys jak dzwonilem to sie udalo. Powodzenia