Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

Co mam zrobić żeby ten numer zadzwonił do mnie jeszcze raz? Próbuje dodzwonić się tam od tygodnia i nikt nie odbiera. Są to konsultanci od przedłużenia umowy LOVE. 

15 ODPOW. 15

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@Pawwlus nic nie zrobisz. Możesz tylko czekać cierpliwie, aż ktoś z Orange zadzwoni z tego lub innego numeru, albo już wcale nie zadzwoni.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

Takie rozmowy są prowadzone przeważnie przez pracowników zewnętrznych firm, które działają na zlecenie Orange, więc nawet zapisanie nazwiska i późniejszy kontakt z BOK z prośbą żeby dany konsultant oddzwonił nic nie da. Dodatkowo numer który wyświetla nam się na telefonie jest to najczęściej wirtualny numer centrali, która nie przyjmuje połączeń przychodzących, dlatego nie ma możliwości oddzwonienia.
Tak jak napisał @ketrasaArtur wyżej pozostaje czekać, ewentualnie skorzystać z oferty przedstawionej przez pracownika BOK (czy to dzwoniąc, czy rozmawiając przez czat)


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@Pawwlus  jakas specjalna oferte przedluzeniowa przygotował dla Ciebie? z tego co wiem to oprocz standardowego utrzymania to nic nie ma specjalnego. chyba ze ta firma od siebie cos da np jakis gadzet


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

Zadzwonili do mnie 18.12.2019 i przedluzalem umowę LOVE. Zamówiłem co chciałem a konsultantka powiedziała, że kurier będzie u mnie za 3 do 8 dni. Do tej pory nikt się nie pojawił. Dzwoniłem na infolinię i pisałem na chat ale tam nic nie wiedzą. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@Pawwlus możesz jeszcze spróbować aby ktoś konsultantów oddzwonił zamawiając rozmowę na stronie:

https://www.orange.pl/view/kontakt

lub sam dzwoń do BOK: 510 100 100 albo napisz na czacie.

Jeśli masz numer zamówienia to łatwiej będzie ustalić co się dzieje z zamówieniem.

 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

Jedyne co mam to nr tel z którego do mnie dzwonili. Natomiast na BOK i chat nic nie wiedzą i mam wrażenie że ludzie którzy tam pracują nie mają za bardzo pojęcia o swojej pracy. W jednej sprawie otrzymałem trzy różne odpowiedzi od trzech pracowników. 


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 5
  • 0

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@zbignieww @Czyli mam rozumieć że firma zewnętrzna zatrudniona przez Orange ma więkrzę możliwości

Zaproponowali mi ratę za telefon o 33,01 zł niższą niż pracownik BOK 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@Pawwlus zastanawiam się, czy to na pewno była firma współpracująca z Orange. Oddzwoniłem na numer podany przez Ciebie i też nikt od prawie godziny czasu się nie zgłasza. Może to było zlecenie wykonane na rzecz Orange przez zewnętrzną firmę jak podaje @zbignieww lub po prostu oszustwo. Wnioskuję po tym, jak podałeś informację, że na infolinii BOK nie mają Twojego zlecenia na przedłużenie umowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Dzwonił do mnie ktoś w sprawie przedłużenia umowy, jak się z nim skontaktować?

@Pawwlus numer, który podałeś na początku tematu, a został ukryty przez @Wojciech nie należy nawet do Orange. To jest numer z sieci T-Mobile. Coś mi tu nie pasuje. Czy to nie jest przypadkiem wyłudzenie Twoich danych? W internecie niestety opinie na temat tego numeru nie są pozytywne.