Poziom 33, Ekspert Galaktyczny

Więcej odwagi! 🙂 Nie chodzi o to, aby to były zdjęcia ładnych ludzi w ładnych strojach, z profesjonalnej sesji, bo to wygląda sztucznie, tylko zdjęcia prawdziwych twarzy osób, z którymi można porozmawiać, by nowe osoby, które tu zaglądają, wiedziały, że tu "sami swoi", nawet "bohaterowie Orange", choć z ponadprzeciętną wiedzą to normalni ludzie, z którymi można pogadać, prawda? 🙂

 

Coś bardziej w tym stylu:

 

gtm-supergroup

 

 

02-03-2017 w Pomysły

    Nie można wyświetlić tego widżeta.