Poziom 35, Ekspert Galaktyczny

Ja też niewyjściowy image mam, ale co tam...świat do odważnych należy Emotikon: LOL @Artur, gdzie podsyłać propozycje? Rzucimy się z żonką w "orage-wir" 😉 No i jeszcze kryteria...czy są jakieś? Tematyka jakaś konkretna, czy mogą być ogólno tematyczne? Np, ze spaceru lub inne...chociaż znajac zycie bedzie wszystko "okółkowane" jak w portretowych 😉

02-03-2017 w Pomysły

    Nie można wyświetlić tego widżeta.