Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Badacz Przestworzy

Oferta internetu mobilnego z eSIM bezpłatnie na okres testowy.

Jeden z operatorów m... regularnie wprowadza możliwość testowania internetu przez określony okres (wcześniej 3 mieś, teraz miesiąc) bez ograniczeń ilości danych i prędkości poprzez e-sim a po ustaleniu okresu testowego ważność profilu wygasa. Proponuję by Orange wprowadził podobną ofertę na stałe (np każdy potencjalny klient mógłby skorzystać raz na 6m bezpłatnie z takiej opcji przez okres 2 tygodni przez esim). Oferta obejmowałaby tylko dane i tylko na terenie kraju (oczywiście podlegałaby standardowemu FUP, itp zapisom...).

Fajnie byłoby jakby każdy z opów miałby taką ofertę wtedy można by wybrać najlepszą w danej lokalizacji 😉

Orange mógłby też rozważyć jako pierwszy zaproponować takie rozwiązanie w pakiecie dane+głos/SMS/mms choćby i na 7 dni (z symboliczną dopłatą np 10zł jeśli do tego klient chciałby dołączyć pakiet tv 136kanałów z multinagrywarką i VoD ...) 😉

Przecież wiadomo iż Orange stawia na innowacyjność a tego na rynku nie ma nikt 😉

 

ps co do opcji takiej oferty to pole dla kreatywności jest spore, jako podstawę za free polecam:

-raz na 6-12 mieś / klienta

-okres ważności profilu esim 7 do 60-62 dni

-tylko dane w kraju

-bez ograniczeń prędkości i ilości danych (tz ograniczenia takie jak obejmują wszystkich użytkowników sieci) a jeśli z ograniczeniem danych  to min odpowiednik 300 bądź 600GB/mieś.

 

 

 

 

____________________

*Doprecyzowałem nazwę pomysłu - moderator Wojciech.

3 tygodni(e) temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny

@Pit2024 przecież w Orange możesz przeprowadzić testy, czy to na standardowym SIM-i, czy na eSIM-ie. W ofercie FLEX lub NJU masz możliwość aktywowania planu nie tylko z transmisją danych, ale również rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu, natomiast jako plus to dodatkowa karta SIM/eSIM z tym samym numerem w przypadku FLEX, natomiast w NJU masz dodatkowo telewizję mobilną. Rezygnujesz do 14 dni i opłata za plan jest zwracana w obu ofertach.

 

Jeżeli interesuje Cię opłata za testowanie, to kupując starter Orange za 5 zł możesz sobie przeprowadzić testy przynajmniej transmisji danych. Po aktywacji dodatkowych GB, możesz nawet mieć około 750 GB do wykorzystania przez 30 dni, łącznie z rozmowami SMS-ami, MMS-ami, a w razie potrzeby wymienić standardową kartę SIM na eSIM.

 

Więc uważam, że pomysł już dawno został zrealizowany. Trzeba tylko wybrać odpowiednią ofertę.

3 tygodni(e) temu

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Ale ma być... za darmo 🙂 Za 5 zł to już nie jest za darmo. Ten jeden z operatorów to ten fuksjowy... Dawał 3 miesiące nolimit tylko na e-SIM - teraz daje już tylko miesiąc. I nie wiem czy co pół roku...

3 tygodni(e) temu

Poziom 18, Badacz Przestworzy

Te 750GB to 450+200(zgody)+100(M.O.)GB?

To z tego można zrezygnować do 14 dni i zwrot za starter nawet jeśli zużyje się się większość transferu? 

3 tygodni(e) temu

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny

@Pit2024 pisałem o 14 dni rezygnacji z FLEX. Rezygnacja z oferty na kartę też jest, ale bez zwrotu opłat. Zawsze możesz spróbować, ja tego nie robiłem.

3 tygodni(e) temu

Poziom 28, Znawca Przestworzy

Jeśli chcesz darmo testy, to tylko FLEX, tak jak @ketrasaArtur wspomniał, karta SIM z FLEX za darmo jest, zamówisz w aplikacji, czy w salonie dostaniesz, startera prepaid Orange to już 5 zł kosztuje 😃

Pomysł moim zdaniem już zrealizowany, na inne warianty bym nie liczył, nawet odpłatne 😎

2 tygodni(e) temu