Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 36, Guru *

Nasz Orange, wersja na telefon z ciemnym motywem

Brakuje mi czarnego motywu NO, obecnie trend jest w tym kierunku, bateria by dłużej popracowała, ekran mniej zjada pradu i wieczorem lepiej się to prezentuje.

luty w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 36, Guru *

ba nawet o 4 rano zerknąć na NO było by znacznie przyjemniej z ciemnym motywem Emotikon: Mrugający

luty

Nie dotyczy

@irek6311 , nie testowałem dogłębnie, więc spytam, czy ustawiając przeglądanie w trybie chronionym nie daje efektu ciemniejszego motywu? Przynajmniej u siebie tak zauważyłem stronę logowania do usług. Nie wiem też, jak ustawienie w aplikacji MO motywu wpływa na działanie forum NO. Daj znać!

luty

Poziom 36, Guru *

@Konto usunięte  przeglądarkę i całą resztę mam na telefonie w czarnym motywie, tylko NO nie da się tak ustawić, aplikacja nowe MO jest beta, nijak się więc do niej odnieś.

luty

Nie dotyczy

@irek6311 , skoro masz beta MO, to spróbuj z niej przejść na zakładkę z forum. Ona jest u mnie widoczna, ale ja nie zamierzam tamtędy włazić, bo mi się jeszcze co schrzani. Kocurek chodzi swoimi ścieżkami. Czy wogóle masz zaaplikowany w sofcie Orange tryb chroniony? Ja nie chcę testować czegoś, co jest troszkę pokręcone (to moja opinia). 

luty

Poziom 36, Guru *

@Konto usunięte  motyw ciemny nie ma wpływu na zabezpieczenia fona i wyciek informacji czy danych, skoro się boisz nowości,i utraty bezpieczeństwa to twoja sprawa i to nie temat na taką dyskusję, ja tam mam zabezpieczenia Android i to mi wystarcza.

luty

Poziom 18, Komentator

a to nawet nie wiedziałem że jest wersja na telefon 😉 

jak dla mnie to biały lepszy bo czarny mi męczy oczy - wiem - jestem w mniejszości ale niewygodnie mi się pracuje na ciemnym/w ciemności 🙂

luty

Poziom 36, Guru *

Ciemny motyw na mobilnej wersji NO, nie musi każdemu pasować, ale byłby jako opcja, jasny lub ciemny, więc każdy ustawi jak mu pasuje.

luty

Nie dotyczy

Mimo że ja posiadam, swój głos poparcia daję ze względu na szerszy problem, a nie jednostkowe rozwiązania. Niech się tym zajmą, chociażby w podobny sposób do aplikacji MO. Chociaż tam też wymaga uwagi, gdy ustawi się na tryb automatyczny.

luty

Nie dotyczy

Pomysł na czasie i popieram 🙂

luty