Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy

Motorola Moto G82 5G (XT2225-1) dodanie obsługi VoLTE, ViLTE i 5G

Cześć!

Bardzo proszę o dodanie obsługi VoLTE, ViLTE i 5G do smartfona Motorola Moto G82 5G (XT2225-1).

maj w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny

Popieram pomysł 👍

maj

Poziom 27, Znawca Przestworzy

@Near5 jeśli telefon bez brandu Orange, to obecnego 5G Ready nie będzie, jak będzie prawdziwe 5G, to ta Motorola będzie je miała.

Volte pewnie będzie, ale to zależy też od producenta Motoroli, ten jakoś nie kwapi się do propagowania Volte/ Vowi-fi w swoich wszystkich modelach w sieci Orange.

maj

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy

@IreneuszCDDzięki za odpowiedź! Samo 5G Ready nie jest mi szczególnie potrzebne, ale miło byłoby je mieć 😉 Sam telefon jest obecny na rynku Polskim od prawie roku - szkoda, że Motorola ominęła certyfikację akurat tego modelu, który dla mnie jest bardzo udany - szybko działa, ma piękny ekran AMOLED i długo trzyma na baterii. Jestem w sieci Orange (kiedyś IDEA) od 19 lat i nie chcę od Was odchodzić z takiego powodu...😓

maj

Poziom 27, Znawca Przestworzy

@Near5  ja też trzymam się Orange i dlatego kupuję tylko telefony że wsparciem 😎

Edge 30 Neo z Flex. Sklep Orange mało tych Motoroli ma, to ograniczą mocno wsparcie tych usług z tematu, może się to poprawi 😎

maj

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy

@IreneuszCDNajśmieszniejsze jest to, że Twój i mój telefon mają te same procesory! https://www.mgsm.pl/pl/porownanie/motorola-edge30neo-vs-motorola-motog82/ Zastanawiam się, w czym tkwi ta trudność w certyfikacji mojej Motoroli? Może chodzi tylko o samą (nie)opłacalność biznesową?

maj

Poziom 18, Badacz Przestworzy

@Near5 to jest właśnie absurd, który tu punktuję przy każdym poście dot. wsparcia Motoroli.

Oficjalne stanowisko Motoroli brzmi:

Telefony Motorola umożliwiają korzystanie z VoLTE. Dostawca usług może, ale nie musi wspierać danego modelu w zakresie VoLTE. Nie jest to powiązane z producentem urządzeń, jest to indywidualna decyzja danej sieci.

Idąc tym tropem "certyfikacja to ściema", nie ma tu "żadnej trudności", od dawna soft jest dostosowany pod VoLTE, po prostu Orange nie chce włączyć tej "dodatkowej" usługi.

maj