Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 11, Recenzent

Lista kanałów WHD80

Super, że dodano możliwość stworzenia listy ulubionych (do 100 kanałów) oraz zmiany kolejności.

Ale zmiana kolejności bez zmiany nr kanału jest bez sensu. Chodzi o to żeby na liście ulubionych była własna numeracja (kanał na samej górze listy ma 1, następny 2 itd.). Dodatkowo zapisanie i wczytanie listy ulubionych poprzez USB też by się przydało.

 

Takie rozwiązania na pewno ułatwią użytkowanie dekodera.

 

Mam usługę Orange Love z TV od tygodnia i zastanawiam się czy nie skorzystać z możliwości odstąpienia od umowy, właśnie przez nie dopracowany soft dekodera. Mnie dodatkowo boli że ten dekoder nie ma możliwości podłączenia 2 satelit (HB i Astra). W dzisiejszych czasach to standard.

listopada 2018 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 11, Recenzent

Ostatnio znowu lista ulubionych kanałów zniknęła. Nie wiem czy była jakaś aktualizacja softu na dekoderze czy jakaś inna przyczyna, ale na pewno przydała by się możliwość zapisania listy kanałów na USB i możliwość jej wgrania z USB. Wybranie dostępnych kanałów oraz poprzesuwanie ich tak żeby mi odpowiadały zajmuje około 30 minut, które co jakiś czas tracę. Ten dekoder w porównani z dekoderami konkurencji wypada bardzo słabo.

 

Oferta Orange LOVE jest w bardzo dobra, ale z powodu niedopracowanego dekodera na pewno nie przedłużę umowy.

grudnia 2018

Poziom 11, Recenzent

Kolejny raz zniknęła lista kanałów. No nie, teraz już co 2 tygodnie, a w łatwy sposób można to poprawić. Wystarczy dodać możliwość zapisania i wczytania listy ulubionych kanałów.

 

Proszę o dodanie takiej opcji.

stycznia 2019