Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny

Dodanie możliwości rejestrowania konta NO dla numerów FLEX

Obecnie osoby posiadające numer FLEX nie mogą zarejestrować konta na NO na numer FLEX. Trzeba założyć konto w Mój Orange jako klient nie będący w Orange.

Proponuję wprowadzenie możliwości rejestrowania konta na NO z numerem FLEX.

09-03-2020 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Nie dotyczy

@ketrasaArtur, nie wiem, jak do tego pomysłu się odnieść. Konto z usługami jest, a zarejestrować się na NO numerem Flexa było możliwe tylko po zaznaczeniu, że nie jest się klientem, bo tak akurat chciałem się zarejestrować. Reszta jest mało istotna, stąd też zaloguj sie zamiast zaloguj się przy otwarciu nowych kart.

10-03-2020

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny

@Anonim tylko przy koncie jako nie klient Orange istnieje ryzyko usunięcia konta, które nie ma przypisanego numeru Orange.

Piszemy na NO o FLEX-ie a z numeru FLEX-a nie można zalogować się na NO, trzeba rejestrować konto jako nie użytkownik.

10-03-2020

Nie dotyczy

@ketrasaArtur, tak się właśnie zarejestrowałem do NO, czyli z numeru Flexa. Jak widzisz, piszę. A to, jak działają systemy, wcale mnie nie obchodzi.

10-03-2020

Zespół Nasz Orange

@ketrasaArtur wracając do pomysłu i komentarza pod nim - nie ma żadnego ryzyka usunięcia konta na forum bez przypisanego numeru telefonu. Udostępniamy na równi możliwość rejestracji z numerem Orange lub bez niego. Wybrana opcja nie wpływa na dostępne funkcjonalności czy rangę konta na forum.

 

Faktem jest, że w tym przypadku numer Flex traktowany jest jako "nie Orange" i ma to związek z systemami w których jest obsługiwany. Niestety nie "przeskoczymy" tego. W związku z tym na ten moment pomysł zamykam, gdyż nie ma on szansy na realizację.

W przyszłości planujemy większą zmianę w sposobie rejestracji i logowania, ale to jeszcze niestety nie ten rok.

 

16-07-2020

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty