Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 20, Pasjonat

Dekoder ICU a nawet każdy

W tej chwili na dekoderze Samsung jest tylko aplikacja Netflix. Ponieważ wielu Klienci Orange maja również wykupione pakiety Hbo można by dorzucić aplikację HBO Go, a nawet inne ze sklepu Google Play. Wiem żę jest to jakby dublowanie funkcji smart tv z telewizora ale jeżeli już używamy dwóch pilotów to fajnie by było zostać na jednym. 

A drugi pomysł to znowu ten dekoder od telewizji i możliwość słuchania radia DAB  - jest możliwość odbioru Zetki Rmf i innych ale mi chodzi o coś takiego jak przez Hbb w telewizorze.

03-06-2020 w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Poziom 38, Guru ***

Aplikację do TV jak najbardziej, ale radia raczej bym się nie spodziewał.

04-06-2020

Poziom 20, Pasjonat

Kolego Ketrasa, myślę że radio jest prostsze od innych aplikacji, ponieważ 1/mamy internet, 2/ odpada Hbb, 3/ jest już preinstalowana zakładka Radio. Pamiętam swego czasu w dekoderach N-ki można było słuchać radia praktycznie z całego świata. I dostępność radia DAB by wzrosła.

Natomiast te dodatkowe aplikacje coś na kształt Smart tv to chyba jednak byłby strzał w kolano ze strony Oranginy. Bo jak sprzedawać wyższe pakiety jak ludność robiłaby zakupy w aplikacji. I płaciłaby ta ludność bezpośrednio do właściciela/nadawcy programu. A tak to Oranżowy zarabia kupując hurtem a potem dzieląc po paseczku.

Ale może przynajmniej aplikację Pogoda poprawią bo teraz jest tylko kilka miast w Polsce. I mogliby dodać do pogody wartości zanieczyszczenia powietrza w danym rejonie. Ale wtedy musiałaby wzrosnąć liczba miejscowości w kraju. 

05-06-2020