Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 37, Guru **

Cofnięcie usunięcia Skarbonki

Nie jestem zadowolony, że Skarbonka z oferty na kartę została usunięta. Dlatego zgłaszam pomysł przywrócenia Skarbonki do oferty na kartę.

maj w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Zamknięty

Komentarze
Poziom 8, Poszukiwacz

Promce mają to do siebie że przychodzą i odchodzą...

maj

Poziom 21, Pasjonat

Trochę szkoda, lecz jest jakiś plus tego teraz można migrować do innych sieci i wracać do Orange nie tracąc stażu, który był wymagany, aby otrzymywać 10% doładowania. 😉  

maj

Poziom 37, Guru **

Te 10% z kolejnych doładowań idzie na konto promocyjne do wykorzystania na usługi Orange, więc jak ktoś ma pakiety, to nie skorzysta z tej promocji, a nawet jak uruchomi, to i tak ptzepadnie.

maj

Poziom 21, Pasjonat

Wartość Bonusu w ramach Usługi stanowi 5% (dla klientów o stażu do 24 miesięcy włącznie) lub
10% (dla klientów o stażu wyższym niż 24 miesiące) kwoty bazowej danego doładowania.

maj

Poziom 20, Pasjonat

nie korzystam z oferty na kartę, ale popieram 🙂

maj

Poziom 18, Komentator

Dołączam się do niego państwa pomysłu/projektu. Myślę że sieć Orange trochę pochopnie zdecydowali o zamknięciu usługi.

maj

Poziom 27, Specjalista

Myślę, że wątpię, ale jak ktoś wyżej zauważył staż nie będzie się już liczył (z jednym wyjątkiem) i dzięki temu będzie można wyemigrować do konkurencji a po ewentualnym powrocie będzie jak na początku.

maj

Poziom 24, Specjalista

Orange sam sobie "strzela w kolano " likwidując wszystkie wspaniałe bonusy, jak i inne już zlikwidowane pakiety na kartę.

Przykre ale prawdziwe...

maj

Poziom 37, Guru **

Niestety taka przykra niespodzianka, dlatego ten pomysł. Może Orange się zlituje chociaż nad skarbonką i cofnie swoja decyzję.

maj

Poziom 22, Pasjonat

Jeżeli to faktycznie biznesowa decyzja (czyli rozumiem że nie opłaca się utrzymywać operatorowi tej usługi) to proponuję Skarbonkę na innych zasadach tak aby było to bardzo dobre dla użytkownika no i opłacalne dla operatora biznesowo. Ale to ostatecznie. 

maj

Poziom 14, Recenzent

Dobra inicjatywa, przykra to niespodzianka spadła znienacka, prosimy o przywrócenie usługi. 

maj

Poziom 8, Poszukiwacz

Usunięcie skarbonki to bardzo zły pomysł. Była z nami tyle lat sporo obinzala koszty.

maj

Poziom 21, Pasjonat

14 głosów to trochę za mało by przekonać Orange do cofnięcia decyzji ale bądźmy dobrej myśli, że jeszcze Orange czymś zaskoczy 🙂

maj

Poziom 37, Guru **

Już się spotkałem, że link tego pomysłu krąży na blogu Orange. Tam też dyskusja na temat Skarbonki.

maj

Poziom 19, Pasjonat

Czytam 

maj

Poziom 19, Pasjonat

Czytam wpisy i zdziwię się że macie jeszcze jakieś nadzieję na przywrócenie usunientej skarbonki

Obserwuję jak systematycznie likwidują wszystko co było fajne dla klienta i nie liczą się oczywiście z różnymi prośbami i wpisami na forach społecznościowych .Pamiętajcie że : " Nadzieja to jest matka głupich "

maj

Poziom 22, Pasjonat

Ogólnie mieli prawo zamknąć usługę. Inna kwestia sposób zamknięcia usługi. A każdą decyzję biznesową raczej analizują wcześniej pod kątem takich reakcji. 

maj

Poziom 13, Recenzent

Też nie jestem zadowolony z usunięcia Skarbonki, ale trudno żeby ktoś, kto ma korzyści z usługi, był zadowolony. Sposób zamknięcia usługi rzeczywiście nie w porządku - powinna być wcześniejsza komunikacja SMS, żeby nie było niemiłych niespodzianek przy doładowaniu.

Pojedyncza zmiana - usunięcie skarbonki - raczej nie spowoduje że Orange masowo zaczną uciekać. Problem w tym, że tych "porządków" w usługach jest więcej: likwidacja bonusów przy doładowaniu 100zł i 200zł, likwidacje pakietów, podwyżka na 32gr. Te niekorzystne zmiany się zbierają, więc ludzie systematycznie zaczną szukać alternatyw/przestaną przychodzić nowi. Oczekuje więc także jakiś pozytywnych zmian po tych porządkach. Może rozszerzenie użyteczności konta promocyjnego - działa do wszystkich sieci, ekwiwalent skarbonki lub bonusu do wysokich doładowań trafiałby na konto promocyjne.

maj

Zespół Nasz Orange

Niestety nie ma szansy na realizację tego pomysłu 😞

styczeń

Zespół Nasz Orange

Status zmieniony na: Zamknięty

Poziom 37, Guru **

I tym samym definitywnie pożegnaliśmy się ze skarbonką. Brak jakichkolwiek szans na taką fajną usługę.

styczeń

Poziom 22, Pasjonat

Ostatnio dostałem maila z Orange że jeśli przeniosę numer do innej sieci albo stracę ważność konta to środki zostaną mi oddane. Taka decyzja UKE. I wydaje się że to świetne rozwiązanie dla klientów - i tak i nie. Bo mógłbym doładowywać konto i wykorzystywać same środki ze Skarbonki które dostaję za doładowania i za staż w usłudze. Tak samo zresztą np. jak było z doładowaniem 100 zł gdzie bonus był gratis 15 zł, dla 200 zł chyba 30 zł. Te 15 zł czy 30 zł czy środki ze Skarbonki mógłbym wykorzystać a potem całą wpłaconą kwotę doładować odzyskać bo przenoszę numer do innej sieci. Strata dla operatora. Finalnie ja nie zostawiłem żadnych pieniędzy w firmie. A lepiej zapobiegać stratom więc usługi do wyłączenia. 

styczeń