Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie dotyczy

AMA dotycząca usługi telewizyjnej i oferty premium

Z uwagi na to co się dzieje wokół oferty telewizyjnej ( a dzieje się mało) i usług premium i w większości negatywnych komentarzy z tym zawiązanych wnoszę o pomysł o formę dialogu między operatorem a klientami.

Quo Vadis Orange?

3 tygodni(e) temu w Pomysły

  • 1

    Otwarty

  • 2

    Realizowany

  • 3

    Zrealizowany

Komentarze
Nie dotyczy

- co z pakietem C+, czy abonenci zobaczą LM?

-co z ofertą 4K?

- powrót czy ryzyko utraty kolejnych kanałów?

- możliwość dokupienia opcji Premium Max

I pewnie pojawi się mnóstwo innych pytań.

3 tygodni(e) temu

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy

Głos oddałem ale takie AMA czarno widzę jeśli odpowiedzi na każde pytania będą takie że "nie planujemy na ten moment" albo że "stale pracujemy nad tym aby kanał znalazl się w ofercie" to tak naprawdę nic nowego nowe AMA nie wniesie bo to takie zbywanie klientów zainteresowanych ofertą tv będzie i niczego się nie dowiemy i druga odpowiedź będzie znaczyła niestety co pierwsza czyli wielkie nic i to pytanie Quo vadis orange? będzie nadal tajemnicą dla nas.

Nowe hasło dla orange byłoby lepsze niż obecne czyli zamiast "Orange tu jest" to powinno być "Orange Quo vadis?"

3 tygodni(e) temu

Poziom 32, Pasjonat Galaktyczny
Poziom 4, Obserwator Przestworzy

Szczerze to nie interesowałem się przez ostatni czas ofertą Orange TV bo mam wszystkie kanały w IPTV i byłem zszokowany, że Orange podjął decyzję aby nie sprzedawać CANAL+. Wszyscy konkurenci mają taką możliwość i od bardzo wielu lat każdy zabiega aby ten pakiet mieć w swojej ofercie. Jest to też lekceważenie abonenta, który korzystał z pakietów premium a więc tego, który przynosi największy dochód. Każdy z branży wie, że zarabia się na TV a nie Internecie... Liczę na AMA i szczere odpowiedzi na pytania jaki jest stan Orange bo nie wygląda to za dobrze na ten moment.

wtorek