Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Pewnie nowi mają się wykazać


To dotyczy też ciebie, "Stara Gwardia" już się wykazała, teraz pora na młodych na NO 😉

@Citi2017  przez najbliższe 3 dni... będzie problem, poza domem bez laptopa, pisanie na fonie mnie wkurza, jak nie padnę wieczorem, to przysiądę do Laptopa i NO odwiedzę 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W amie nagrody już usunęli więc niech się nowi wykażą


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy

No właśnie potrzeba nam tu "młodych gniewnych" 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 @Anonim   to w nas młodych musicie uczyć to dzięki wam nam wiedza rośnie ^.^ Irek a ty czasem daj znak że w porządku Piotrus ciebie tez to tyczy 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  sporo wiedzy poprzez czytanie na forach zdobyłem, dużo z książek, reszta to praktyka, trzeba się rozwijać i tyle, byłem na starym NO i jestem na nowym NO, przy dobrych wiatrach > dotrwam do końca tego forum, jak nie dotrwam, to sztuczna inteligencja mnie zastąpi 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
No właśnie potrzeba nam tu "młodych gniewnych" 🙂

@Piotrekk85 , Ty zaliczasz się do "starych"? W Twoim wieku (za moich czasów), do tego wieku były kredyty dla młodych małżeństw Emotikon: Bardzo szczęśliwy A teraz wypadałoby tę poprzeczkę wiekową podnieść  wyżej...trendy Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy

Nie liczę młodych wiekiem, a stażem na forum 🙃
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Nie liczę młodych wiekiem, a stażem na forum 🙃

Jak sumujesz ze starym Forum, to jesteś weteranem, tu sporo od początku jest, jakoś nikt z nich, nie chce jeszcze na "Emeryturę" iść 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32447
  • 36843
  • 1371

Pogaduchy

Zależy jak stare forum liczysz. Kto jeszcze był na forum orange net gdzie rządził JarKen?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  ja byłem trochę czasu na poprzednim forum Orange, wcześniej jakoś mnie nie pociągały takie dyskusje i tematy, elektroda i notebookcheck były moimi ulubionymi portalami, tak jak i tamtejsze fora, dużo czasu też na forum nikoniarze spędziłem, ale to już dla rozwoju pasji fotografii 😉