Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Monopol był, ale dawno nie jest. Niestety Orange przez wiele lat miało regulowano ofertę (i ciągle częściowo ma). Każda nowa linia była udostępniana pół darmo innym operatorom.
Obecnie jesteśmy w UE. Sprawne samorządy budują z różnymi operatorami światłowody czy udostępniają hotspoty.

może był i dawno ale w orange dalej siedzi mentalnosc z tamtych lat, poziom usług i obsługi żenująco niski, choćby dziś tu gdzieś czytałem o zgubionej reklamacji - taki standard operatora, chyba tylko ktoś skąpy może jeszcze się skusić na te oferty


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):

Opinie owszem, faktów nie wiele.
Poza tym jeśli Twoje usługi są tak złe jak opisujesz, już dawno mógłbyś wywalczyć reklamacyjnie rezygnację z nich. W każdej masz określone minimalne parametry jakie powinny być. Nie wszystko też np. przy usługach mobilnych zależy od operatora. Niestety nowsze technologie np. lte wymagają trochę działań od strony użytkownika itp itd.


mobilne też są kiepskie w większości chodzi mi o stancjonarne


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

W każdej firmie czasem zdarzają się przypadki losowe. Poczytaj sobie forum innych firm czy ich strony w mediach społecznościowych. Zawsze ułamek klientów będzie niezadowolony. Niestety przy masowej dystrybucji usług zawsze błędy się zdarzają. Warto je reklamować - też w regulaminach są określone sytuacje do odszkodowań.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
W każdej firmie czasem zdarzają się przypadki losowe. Poczytaj sobie forum innych firm czy ich strony w mediach społecznościowych. Zawsze ułamek klientów będzie niezadowolony. Niestety przy masowej dystrybucji usług zawsze błędy się zdarzają. Warto je reklamować - też w regulaminach są określone sytuacje do odszkodowań.

tylko w orange numery tego typu nie przypadki lecz zwykły standard, a co do reklamowania nawet nie chce mi się już pisać, ta firma to jedna wielka reklamacja


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Bez reklamacji nie dajesz szansę na naprawę.
W innym wątku pisałeś, że jesteś w zasięgu tylko ADSL. Masz u siebie realną konkurencję z lepszą jakościowo usługą stacjonarną?

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy

właśnie mam jestem takim szcześciarzem ze mam, cudownie prawda, własnie ta siec bazuje na ludziach ktorzy nie maja alternatywy, ale jak sam zauważyłeś powoli się to zmienia...

 

a reklamacje i owszem robiłem wręcz uwielbiam reklamacje na reklamacje to moje ulubione zajęcie i będzie mi go brakowało po rozstaniu z orange, nie wiem co ja zrobię z wolnym czasem, ale mam plan poswiece go trochę na uświadamianie ludzi ile warte jest orange, stosunek cena/jakość jest najgorszy u tego operatora


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Czy ja wiem?... białe plamy w Polsce cały czas są... tego i przez 20 lat się nie zmieni...

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Czy ja wiem?... białe plamy w Polsce cały czas są... tego i przez 20 lat się nie zmieni...

pewnie masz racje zawsze jakies białe plamy będą

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Aaa kotki dwa 😉 Panowie dobranoc 😉 Dobrych snów, np takich ze cala Polska w zasięgu 8G 🙂

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy

Piotrekk85 dzięki za starania obrony czegoś czego się nie da obronić, ta sieć to dno, idę pisać reklamację wow kocham orange zawsze jest jakiś powód do reklamacji

 

dobranoc