Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , ja stosowałem taką zasadę: po fizycznym zmęczeniu - umysłowe odprężenie. A po zmęczeniu psychicznym - siekiera, kosa, młotek, łopata i co tam jeszcze, i robota szła jak talala. Po obiadku...zmęczenie i leń, więc drzemanko...to norma na terazEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ale każdy ma inne potrzeby, więc nie będę ich rozwijał Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a co drwal z ciebie 😄 ha ha ha po prostu ciężki dzień w pracy 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  a co drwal z ciebie 😄 ha ha ha po prostu ciężki dzień w pracy 😄


@Citi2017 , nie wiem, ile masz lat, ale wytłumaczę Ci kto jest drwalem. To mężczyzna po 30-tce, który rąbie co popadnie. Ja jestem młynarzem...siedzę na worku i bawię się sznurkamiEmotikon: Język

A do tego podglądaczem i obserwatorem piękna MATKI NATURY Emotikon: Bardzo szczęśliwy

20190722_175849.jpg20190722_180049.jpg

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim mam 35 lat he he fajna dozownica,  ja tak patrze na te forum to tylko @Piotrekk85  dostaje rozwiązania i siedzi tu 24h ja tam nie mogę bo pracuje he he he chyba zależy mu na rangach ja tam mam je gdzieś 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , swoim banerem w stopce zaprzeczasz sam sobie. Nie opowiadaj bajek, ale Twojego wieku Ci zazdroszczę...ja mam 39 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36822
  • 1370

Pogaduchy

Ja też pracuje 😋 ale w piątek idę na urlop to sobie odpoczniecie ode mnie 😋
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Kolejny bajarz się odezwał Emotikon: Mrugający Emotikon: Język


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 Zdradzisz gdzie urlop spędzisz hi hi 😄 @Anonim  ja  tylko pomagam chcesz cofnij mi rangę nie zależy mi aż tak na niej a rozwiązania to tylko poczucie że pomogło się 😄  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , nie unoś się honorem Emotikon: Szczęśliwy Nie mam uprawnień, o które prosisz i pozostawmy temat, jako że nie sprzeniewierzasz się idei pomagania. Ja tylko chciałem Ci uzmysłowić, że żonglujesz słowami niezbyt roztropnie. Stąd moja riposta...za ostra?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  no trochę bo stwierdziłaś że ja mu zazdroszczę a tak nie jest  ale tak to odebrałem a jak jakoś obraziłem @Piotrekk85  to nie chciałem  
he he he