Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Jak tu zimową kurtkę chować, gdy rano znowu -2 ? Nie wiem, jak te żurawie co na łące drą się wniebogłosy dają rade bez kurtek 😉


@bluesmanniak, ha, ha! Emotikon: Szczęśliwy Dobre...bez kurtek i w dodatku bez barchanekEmotikon: Język Ja bym się nie złościł na piękne odgłosy wiosennych przebłysków. Aż chce się żyć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ha, ha @bluesmanniak co to jest -2 ( uśmiałam się ciut ) Dziś o ósmej rano zaliczyłam sobie sklep Emotikon: Bardzo szczęśliwy oczywiście w kurteczce wiatrem podszytej ( zimową jak powiedziałam wczoraj - uprałam, schowałam i koniec kropka ) U mnie w tej chwili ( od strony północnej jest + 5 stopni ) Fajnie masz z tymi żurawiami Emotikon: Język bo ja to najczęściej słyszę serenady pod oknem  " góralu czy ci nie żal " itd 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Anonim


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

-2 to jest mróz! Takie są fakty 🙂

Ja muszę o 6 rano zaliczyć 15 minut spacerkiem na peron, potem muszę poczekać aż pociąg przyjedzie (różnie z tym czekaniem bywa), potem muszę kolejne 15 minut dojść do roboty. Tego nie można robić we w jakiejś wiatrówce, bo emerytury nie doczekam w zdrowiu! A co to za emerytura, jak zdrowia nie ma...

 

ps. Żurawie są fajne, może kiedyś je wam nagram...


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy

@bluesmanniak ciężko mi się z Tobą zgodzić w kwestii mrozu 🙂 -20 prędzej ( jak dla mnie -  jestem chłodolubny  🙂

 

Trzymajcie się "ciepło" =]


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@bluesmanniak

Ciekawe co Ty teraz robisz Emotikon: LOL jesteś w pracy -  tak tylko się cicho zapytowywuję 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja pamiętam -35 Emotikon: Język ech to były czasy cudownych zim 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Fajnie masz z tymi żurawiami Emotikon: Język bo ja to najczęściej słyszę serenady pod oknem  " góralu czy ci nie żal " itd 😉


@wscieklaewka, Ty to raczej powinnaś słyszeć częściej:"w kinie, w Lublinie...kochaj mnie" Emotikon: MrugającyEmotikon: Szczęśliwy, i chociaż z geografii nie byłem mocny, a lubię ją nadal, to co najwyżej widzę bary oraz pagórki na wyżynie lubelskiej...gdzie Tobie do górali? Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jak powiedział Bartek, dzisiaj mamy tłusty czwartek Emotikon: Bardzo szczęśliwy Smacznego obżarstwa Emotikon: Bardzo szczęśliwy

tłusty czwartek.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8403
  • 53

Pogaduchy

Smacznego 🙂 


IMG_20190228_092115.jpg