Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ze mnie grzybiarz kiepski, ale ustrzeliłem takie 🙂

U8jOns70_oXEWYZ442_o


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, nie znam się na sztuczkach, nawet tych robionych na głowieEmotikon: Język Musiało być bardzo śmiesznie, jak kiecka "robiła salto"Emotikon: Mrugający 

Wdech i wydech na świeżym powietrzu dobrze mi zrobił.


Dotleniłeś się przynajmniej 🙂 @Anonim

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy

Śliczne huby Emotikon: Mrugający ale dlaczego to drzewo jest ścięte ? Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Śliczne huby Emotikon: Mrugający ale dlaczego to drzewo jest ścięte ? Emotikon: Wściekły


To wichura tak zrobiła, ale pewnie z rok lub dwa temu.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Tyle opału na zimę się marnuje! Za friko mieliby w lasach posprzątane, no ale cóż, to nie moje, więc płać @Anonim , jak chcesz mieć ciepło Emotikon: Język

 Aha! @Piotrekk85, przypomniało mi się, że wczoraj w tv pokazywali i wspominali gościa z Grodkowa, który ma pokaźną kolekcję biletów (ponad 2 tys.) z różnych krajów. Prześcigłeś go?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Systematycznie te drzewa tną, ale sporo tego leży, tam gdzie fotkę zrobiłem jeszcze nie dotarli.

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, to się nazywa marnotrawstwo narodowe. Jak u psa ogrodnika...sam nie weźmie i drugiemu nie da Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32705
  • 38315
  • 1382

Pogaduchy

@Anonim: raczej nie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim nie jestem leśnikiem czy drwalem, może to sezonowanie, drzewo prawie jak żywe, zresztą na fotce widać.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6237
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Anonim nie jestem leśnikiem czy drwalem, może to sezonowanie, drzewo prawie jak żywe, zresztą na fotce widać.


Ja Wam powiem że u nas to aby takie drzewo wziąć sobie do domu na opał trza mieć zgodę urzędników, i do tego koniecznie z ich pieczątką Emotikon: Smutny