Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ojoj jak ten Fabienne dał u mnie popalić @Anonim 😞 

Cieszę się, że te śliczności przetrwały i radzą sobie dalej z rośnięciem 🙂 a już się martwiłam, że nie wytrzymają naporu tego huraganu 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, współczuję mocno, niezależnie od tego, jak bardzo dało Ci popalićEmotikon: Smutny Dla poprawy nastroju nasmaż placków ziemniaczanych, a na deser weź coś wysublimowanegoEmotikon: Szczęśliwy Szkoda tylko, że Nestle stosuje takie praktyki, że jeszcze na półkach naszych marketów tego nie doświadczyłem.

sublime.jpgrewers.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Sprowadzasz z Ameryki Południowej???

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, rodzinka jest dobra na wszystkoEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Emotikon: Język aleś mi smaku narobił 🙂 dobrze że nie jestem łasuchem na takie łakocie 🙂 Co do tego Fabienne to aż tak wielkich szkód nie narobił, ale wpadł, zatkał mi jedno ucho, i nijak nie chciał wywiać przez drugie 😞

Placków tom nie nasmażyła ( za dużo stania, i przewracania na patelni ) usmażyłam za to wątróbkę drobiową z jabłuszkiem i cebulką ( raj w gębie @Anonim )


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

No ja cię proszę - nie przed obiadem takie opowieści 🙂 Ja tylko na porannych kanapkach muszę do 17-tej przeżyć...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O rety @bluesmanniak , do 17:00 Emotikon: Wściekły ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, myśl pozytywnieEmotikon: Szczęśliwy Po powrocie do domu czekać będzie, co tylko dusza zapragnie. Mam rację?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Hmm, żona to raczej będzie czekać ale na wątróbkę dzisiaj nie mam co liczyć Emotikon: sfrustrowany


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10981
  • 150

Pogaduchy

Luuuudzie... Co Wy robicie!! 😄
Teraz mi kiszki marsza grają jak w Operze 😉