Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Temat nowej strony orange.pl już był wiele razy poruszany. @Anonim to chyba największy tropiciel 😉 jak skończysz wersję na kompy, zostanie mobilna 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, a jak myślisz? Że robię to z nudów? "Latam" za swoimi sprawami, które też mnie dopadają, a że czasem dzieją się różne rzeczy, to niejako przy tej okazji nie odpuszczam dla dobra ogółuEmotikon: Język

Przed momentem spojrzałem na playlistę i też dzieje sięEmotikon: Zaskoczony

Kanały.PNGEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Jeszcze fb,twitter, insta i snap (choć na dwóch ostatnich ostatnio cisza).

Doby nie starczy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, nie są w sferze moich zainteresowań. Z jednego wyleczyłem się i wiesz jaki jestem spokojny?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jak zauważyłeś, jestem hen, hen na 71 stronie forum.

@Piotrekk85, znalazłem coś dla CiebieEmotikon: Mrugającyhttps://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/IPv6/m-p/7047#M523 - IPv6

@Anonim tak ładnie prosi. Bądź mężczyzną z klasąEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Jeśli Orange rozwiąże problemy na internecie mobilnym z ipv6, to oznaczę rozwiązanie. I oczekiwałbym innego rozwiązania niż kupienie usługi u konkurencji. A tak na razie czekam na ten moment kiedy ipv4 się wyczerpie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, Twoim zdaniem, "młyny operatora mielą" zbyt wolno?Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Temat ipv6 to temat rzeka. I to trzeba patrzeć pod różnymi kątami. Jeśli ktoś z Orange tu wpadnie, powie albo o decyzji biznesowej albo podziękuję za sugestie + lanie wody. Mnie osobiście nie jest to potrzebne. W domu mam jedno urządzenie wymagające ipv6 i korzystam z internetu domowego. A rozumiem potrzeby niektórych, którzy nie mają alternatywy. Ponadto podobnie jak z innymi tematami, są sytuacje że Orange wymusza ipv6 kosztem ipv4. Konkretny przykład: masz telefon z oferty Orange np. samsung i taki model jest w ofercie Orange, ale kupiłeś go u konkurencji lub na wolnym rynku. Nie chcesz abonamentu, kupujesz starter Orange Free na kartę - wiele bonusów na net itp. I co się dzieje? Bo włożeniu sim telefon ściąga z sieci apn internetipv6, który nie działa w tej taryfie. I musisz bawić się w ręczną konfigurację. Nie każdy jest alfą i omegą. To jest trudne. A czy jest łatwe rozwiązanie? No niestety nie ma...

Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Dzięki za info. Tak czytając Wasze maile mam pytanie: jakbyście mieli określić 3 punkty które skłoniłyby Was do skorzystania z oferty innego operatora a które nie byłyby związane z ceną (bo IMHO taniej niż Nju na dwa numery to już jest przegięcie 🙂 to co by to było?

 

Jakby miał powstać taki https://www.revolut.com/pl/ dla Telco?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mnie też technik powiedział, że przy VoIP konieczny jest IPv6. Nie korzystałem, bo nie było takiej potrzeby, więc temat "leży"Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36214
  • 1366

Pogaduchy

Na razie nie mam wiele w Orange. Może napiszę, czemu nie mam usług w Orange:
1) brak opcji trzeciego dekodera na jeden adres (tzw. drugi multiroom), obecnie dwa funpacki to kolejne "pudełko" a i nie mogą być w Love
2) korzystanie z tv w HD wpływa na internet, brak wydzielonej części łącza na tv
3) słaby kontent VOD, brak HBO OD czy seriale jakieś nowe, kontent od nc+ to już mała rewelacja