Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

No i tysiączek się nam wbił 😄 teraz odliczamy do drugiego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Mariusz  drugiego chyba nie będzie bo zespół nasz Orange .po 1000 mial zrobić pogaduchy 2


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@ketrasaArtur  ty masz około 120 powiadomień 😮


dokładnie licznik nabił mi 101 powiadomień. To tylko przez 4 godziny naleciało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Misiek62napisał(-a)

😞 nie poczekaliście 

 

to zrobiłem 1001


@Misiek62 , pchi...tysiąc jeden drobiazgów...szwarc, mydło i powidło Emotikon: MrugającyEmotikon: Język


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy


@Mariusznapisał(-a)

No i tysiączek się nam wbił 😄 teraz odliczamy do drugiego Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Kto wie, może za rok, może za pół będzie 2 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wszystko zależny od nas Emotikon: LOL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18464
  • 52793
  • 713

Pogaduchy

Zespół NO będzie miał co robić. Dziś już zapisaliśmy 30 stron. To poniedziałek mają zajęty. Weekend okazał się wyjątkowo płodny Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wiesz, co Ci powiem @ketrasaArtur ? Czy tak będzie, w dużej mierze zależeć będzie od inwencji twórczej i poziomu pogaduch, bo jeżeli sprowadzi się to do wyświechtanych powiedzonek, to zapał będzie słomiany i płomień zgaśnie. Tak umierała NK, chomiki i wiele innych portali.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 766
  • 2

Pogaduchy

no i przegapiłem 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Zespół NO będzie miał co robić. Weekend okazał się wyjątkowo płodny Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , to ile Twoich 500 + przybędzie za 9 miesięcy? Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język Ty normalnie budżet Państwa rozsadzisz Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

no i przegapiłem 😞


@crodlay , ale ile masz do czytania? Emotikon: Bardzo szczęśliwy