Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Temat przeniesiono z działu Utrudnienia w korzystaniu z forum - moderator Kinga

 

@ketrasaArtur , bo nie każdy musi lubić bajdurzenie Emotikon: Mrugający Od mojego lania wody, to może niektórym mop nie wystarcza Emotikon: Bardzo szczęśliwy Lecz zawsze lepsze lanie niż napuszczanie jednego na drugiegoEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 , nie "szkoda" Emotikon: Mrugający Ci urlopu? @Citi2017  będzie smutał i kto będzie chłopaka wspierał? Ja się już "naojcowałem" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Pogaduchy

Temat przeniesiono z działu Utrudnienia w korzystaniu z forum - moderator Kinga

 

@Anonim  to się zgadza. Miłe lanie wody jest przyjemne Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Pogaduchy

@Piotrekk85 w trakcie urlopu wybierasz się w ciekawe miejsce, czy pobyt w domu i odpoczynek?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6522
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  witaj @Piotrekk85  zawsze jest kiedy go trzeba . Lepiej mów co tam na obiad dziś 😜 @Anonim  co z psiakami w zimice na dworze  pewno @ketrasaArtur  mówisz spacerek 😋

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017  mały piesek większość dnia w domu spędza, duży ma dobre futro zimowe, więc spok > pieski mają się dobrze, zresztą to nie zima jeszcze 😎


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Pogaduchy

@Anonim w kalendarzy już zima, co innego, że na dworze mamy piękną wiosnę tej zimy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@Citi2017 Spacerek w tak ładna pogodę jest u mnie wskazany,  więc obiadek i goooo na dworek Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur  w kalendarzu Zima, na dworze jesiennie (8"C) 😊

Wiatr rozwiał czarne chmury i świeci słoneczko 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18434
  • 52708
  • 710

Pogaduchy

@Anonim ja już wiosnę widzę zbliżającą się bardzo wolno tak gdzieś daleko dotrze za jakieś 100 dni Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Za to w lato będę przyjemnie myślał o zimie Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Faktycznie, jest cieplej i słoneczko operuje. Oby do wiosny! A @Citi2017 , jak Ci nie narobię smaka, to na obiadek tradycyjny był rosół i kotlet Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zaraz Was opuszczę.