Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Pogaduchy

@Anonim: kiedyś pracowałem w społem pss w Olsztynie, więc o działaniach byłego pracodawcy wolę się publicznie nie wypowiadać.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  dla  Piotra rosół z kury trzeba  i ciepłe wyrko 😄  u mnie Piotr i Paweł zamienili na stokrotkę a co do społem to społem dalej jest  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32394
  • 36573
  • 1369

Pogaduchy

Kura bleeeeee 🤢
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Społem, społem i zaspołem Emotikon: Mrugający po pierogach. Jutro będą gołąbki...ale nie te latające. Z rosołu nici.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

Piotruś leki itp zawsze ble to nie ma ci smakować tytko pomóc i nie blejmuj mi  😄


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  mamy zrozumieć że całą naszą załogę zapraszasz na gołąbki jutro 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  mamy zrozumieć że całą naszą załogę zapraszasz na gołąbki jutro 😄 


Jasne! Wszystkim gołębiarzom we wsi wystrzelamy i się my z... Proce będą jak z HongKongu  (te studenckie przy kampusie) Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O ja 😯😯😯 @Anonim  lubię gołąbki, ale za dużo przy nich pracy - więc może catering ? Wiem co będzie jutro u mnie 🙂 mielone bo mięsko ostało ha, ha 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

O ja 😯😯😯 @Anonim  lubię gołąbki, ale za dużo przy nich pracy - więc może catering ? Wiem co będzie jutro u mnie 🙂 mielone bo mięsko ostało ha, ha 😂


@wscieklaewka , mięsko i liście gotowe, został ryż i replay ze wszystkim. Catering niepewny...zeżrą wszystko. DPD pewniejsze Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Całej główki kapusty nie dam rady włożyć do garnka, a pojedyncze liście trza sparzyć, a kto mi je oderwie do kapuchy, jak ja nie mogę 🤔 No i zostały mielone z kapustą zasmażaną 🙂

@Anonim 

Jak doczekam poniedziałku to nagotuję wojskowej grochówki 🙂 i będzie prr grochówka, prr grochówka itd.............. 🙂 🙂 🙂