Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , a myślisz, że ktoś, kto "wonio" Emotikon: Mrugający w autobusie, czy w innym publicznym miejscu, to Ci się "pochwali"? XXI w., a woda w studni, albo ze sklepu...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6524
  • 15983
  • 84

Pogaduchy

witaj @wscieklaewka  raz na pól roku spisuje licznik za wodę a za światło nie wiem bo nie pokazuje mi licznik ten elektryczny zużycia  🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Pogaduchy

Prąd - ok 150 kWh - okres rozliczeniowy 2 miesięczny, mieszkanie- wielka płyta, 2 os. pełnoletnie, ogrzewanie -co, kuchenka na gaz, więc prądu idzie mało.
Woda - zimna ok 13 m3, ciepła - ok 11 m3. Rozliczenie na kwartał (3 miesiące).

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

He, he @Anonim  jasne, że nikt się nie pochwali swoją " wonią " ale ja jak poczuję od kogoś tego jego "woń" to mnie skóra cierpnie po całości Emotikon: zakłopotany jak daję słowo Emotikon: Smutny

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A co to mi się zrobiło, że posłałam pustego posta ? 😯😯😯 wstydzę się bardzo - bulwa Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Po Twoim praniu, zapachniało i wybieliło wszystkie smrodiczki oraz brudy...tak trzymaj. Nie zapomnij wywiesić, by łopotało dumnie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

witaj @wscieklaewka  raz na pól roku spisuje licznik za wodę a za światło nie wiem bo nie pokazuje mi licznik ten elektryczny zużycia  🙂


U mnie spisują licznik wody raz na rok ( w listopadzie ) alem ja sprytna jest i sama sobie sprawdzam, a od sierpnia podniosłam na ciut więcej czyli z 6 kubików na 9. Natomiast licznik prądu spisują co pół roku.

@Citi2017  przecież licznik prądu też możesz sobie sprawdzać - tam są takie cyferki ( oprócz tej czerwonej ) i wiesz mniej więcej ile go naciągniesz, i za co płacisz 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Prąd - ok 150 kWh - okres rozliczeniowy 2 miesięczny, mieszkanie- wielka płyta, 2 os. pełnoletnie, ogrzewanie -co, kuchenka na gaz, więc prądu idzie mało.
Woda - zimna ok 13 m3, ciepła - ok 11 m3. Rozliczenie na kwartał (3 miesiące).

I to mi się podoba @Piotrekk85 

Widać jak na dłoni, że masz wszystko poukładane 🙂 Jesteś pedantem w tych sprawach 😊 Brawo 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Wczoraj lało @Anonim  no tom sobie dziś machła - kurka wodna Emotikon: zakłopotany zapomniałomisię

- nie wywieszam niech schnie na kaloryferze i wszędzie gdzie się da powiesić - no parę takich tam powiesiłam za okno, a co mam zrobić jak nie miałam innego wyjścia Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32413
  • 36660
  • 1369

Pogaduchy

Nic nie mam poukładane - i "zakład energetyczny" i "spółdzielnia" mają serwisy www gdzie mogę to sprawdzić - oczywiście forma nie jest przyjazna, ale można to pozbierać razem 🙂