Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

witaj Kinga:)


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Rafałnapisał(-a)

Myślę, że to układ planet Kingi 😉 Prawda @Kinga ? Zaczął się w temacie offtop i przeniosła do pogaduch no i mamy nowy układ planet @wscieklaewka 😉


Witaj @Rafał 😉

Kurcze blade chyba zgłupłam już całkiem 😞 Nijak nie mogę pojąć jak to się stało Emotikon: zakłopotany


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

witam witam @Citi2017 i resztę 😉

No to mamy jasność, w ramach walki z chaosem układ planet się lekko pozmieniał, ale wszystko wróci do normy 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Kinganapisał(-a)

Oj, przepraszam! Emotikon: zakłopotany Przeniosłam fragment rozmowy z innego tematu, który wkleił się zgodnie z data powstania, a nie przeniesienia i zrobił się lekki bałagan. Cokolwiek powstało w związku z tym z tej dyskusji nie jest tak, jak czytacie...


Witaj śliczna @Kinga - fajnie Cię widzieć 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Rafał  mam pytanie ma problem z wysłaniem priv wiadomości wyskakuje mi cały czas cytuje " Chronimy Społeczność przed spamem i nie pozwalamy na wysłanie kilku wiadomości w krótkim czasie. Zaczekaj kilka minut i spróbuj ponownie."


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

Tak jest ochrona przed spamem, widocznie za dużo razy napisałeś pw w krótkim odstępie czasu 😉 spokojnie - minie, proponuję przekazywać więcej treści w wiadomości i rzadziej i będzie ok. Natomiast ograniczenia na ilość wiadomości prywatnych, są po to, by chronić użytkowników przed zaspamowaniem ich skrzynek 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Rafał  7 minut odstęp to krótko 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36212
  • 1366

Pogaduchy

Trzeba było tyle nie pisać, jak już zachciałeś mi coś pisać 🙂

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Rafał  7 minut odstęp to krótko 😄


Za dużo masz listów w swojej skrzynce @Citi2017  Emotikon: LOL


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 @Rafał  To co chce się zapytać podłączali mi  Funbox 3,0 zamiast 2.0 we wtorek i brak telefonu 🙂