Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32333
  • 36279
  • 1366

Pogaduchy

Orange dostarcza jedynie internet do odczytów. Innogy to dystrybutor Energi na Wawę i okolice.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ^.^ 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32333
  • 36279
  • 1366

Pogaduchy

Dystrybutora prądu nie zmienisz. Chyba że zagłosujesz i w wyborach wygra pewna mała liberalno-konserwatywna partia co chce uwolnić rynek dystrybucji prądu.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  a na kogo głosujesz na pis itp?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32333
  • 36279
  • 1366

Pogaduchy

Glosowanie w Polsce jest tajne i zostawię to dla siebie 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ale cwani spryciarze próbują wysondować mniej więcej w taki oto sposób: za wypełnienie ankiety, uczestnik pewnej firmy ankieterskiej gromadzi punkty w zamian za gratyfikacje, no i jesteś poinformowany o tematyce ankiety. Ostatnie pytanie jest polityczne, ze wskazaniem na partie z obecnego rynku politycznego. Jak naiwnie dasz się naciąć i wskażesz, ślad zostaje. Jak "płyniesz" nie wskazując, to i tak ankieta zaliczona. I tak z kilka razy przed wyborami próbują tanim kosztem zaistnieć, zgarniając od zamawiającego kasiorę, o jakiej nie marzysz. O naiwni!!!

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

W moich spostrzeżeniach i w żargonie (obraźliwym), słowo fleki, flexy i kompleksy, uruchomiły we mnie pytania, które mieszają mi w głowie pojęcia sportu, tabletek, czy technologii. Bo o ile dwa z tych pojęć jako tako kumam, to czy flex jest objęty znakiem zastrzeżonym i ma swego prekursora w tym wycinku zagadnień, i pod tym słowem się kryjącym? Czy ma jakieś znaczenie w sensie prawnym?

Flex.PNGobjaaśnienie-Flex.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 @wscieklaewka @Anonim @Anonim @witam wszystkich  co tam u was jak pogoda  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32333
  • 36279
  • 1366

Pogaduchy

A z resztą się nie witasz? 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

na pisałem wszystkich 😄 wymiana wszystkich zalogowanych to dużo by czasu zajęło