Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  tylko moja sunia to malutkie stworzenie wredne niestety i nie takie słodkie jak twoje NukaNuka 


Tak ją wychowałeś, to taka jest, trzeba sporo pracy by psa dobrze ułożyć, miałem już 12 psów i sporo się nauczyłem, one też sporo, ale trzeba nagradzać dobre zachowanie a piętnować te złe, musisz nad pieskiem popracować bo fajny jest, powinien też być przyjazny dla otoczenia.


tu już nie ma co wychowywać niunia ma już swoje dobre lata 🙂 to staruszka:)

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  tylko moja sunia to malutkie stworzenie wredne niestety i nie takie słodkie jak twoje  


Tak ją wychowałeś, to taka jest, trzeba sporo pracy by psa dobrze ułożyć, miałem już 12 psów i sporo się nauczyłem, one też sporo, ale trzeba nagradzać dobre zachowanie a piętnować te złe, musisz nad pieskiem popracować bo fajny jest, powinien też być przyjazny dla otoczenia.


tu już nie ma co wychowywać niunia ma już swoje dobre lata 🙂 to staruszka:)


Starszego psa łatwiej nauczyć czegoś i złe nawyki wyplenić, młody to gniewny, trudniej takiego ułożyć 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85 wrócił jak tam się udało:D  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32338
  • 36311
  • 1367

Pogaduchy

Tajemnica 🤪
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  tylko moja sunia to malutkie stworzenie wredne niestety i nie takie słodkie jak twoje NukaNuka 


Tak ją wychowałeś, to taka jest, trzeba sporo pracy by psa dobrze ułożyć, miałem już 12 psów i sporo się nauczyłem, one też sporo, ale trzeba nagradzać dobre zachowanie a piętnować te złe, musisz nad pieskiem popracować bo fajny jest, powinien też być przyjazny dla otoczenia.


tu już nie ma co wychowywać niunia ma już swoje dobre lata 🙂 to staruszka:)


A ja mam kota 6 lat


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  trzeciej rzeszy 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

No to pokaż jak możesz @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  ja miałem dwa koty, ale się wyprowadziły, chyba te 2 psy co mam im nie pasowały, spokoju im nie dawali i ciągle gonili, ten mały był najbardziej zapalony na koty, zaczepiał a duży go bronił, więc teraz sam łapię myszy, tak to jest jak się preferuje psy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  pokaż nam tego kociaka CO NIE @wscieklaewka @Anonim 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Widać po brzuszku Nuki, jak bardzo jej ciężko chodzić, a już po schodach to chyba ją wnosisz 😞 Ma chyba około 14 lat co @Citi2017  ?