Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pogaduchy

@Anonim Jeśli dobrze odczytuje tym wpisie delikatną aluzje do mojej osoby, to bardzo dziękuję. Zakłopotany mężczyzna Niestety muszę Cię rozczarować do świętego mi sporo brakuje, a do prezentów w tym okresie mam taki sam stosunek jak zdecydowana większość, czyli wolę je otrzymywać niż rozdawać. Robot pokazuje język


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8415
  • 53

Pogaduchy

Ja już skarpety dostałem. Nie wiem czy był Mikołaj ( jakiś 🙂 ) zadowolony z mojego poziomu grzeczności, ale dostałem 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mikołajnapisał(-a)

@AnonimJeśli dobrze odczytuje tym wpisie delikatną aluzje do mojej osoby, to bardzo dziękuję. Zakłopotany mężczyzna Niestety muszę Cię rozczarować do świętego mi sporo brakuje, a do prezentów w tym okresie mam taki sam stosunek jak zdecydowana większość, czyli wolę je otrzymywać niż rozdawać. Robot pokazuje język


@Mikołaj, po cichu liczę, że dotrze ten święty może dzisiaj? @Aśka_M coś nadmieniała, że w tym tygodniu. Na wszelki wypadek zabezpieczę "swoją przyszłość"Emotikon: Mrugający Wystartuję z online Lotto właśnie dzisiaj. Emeryturka na koncie już jest + jakieś 500+...nie pogardziłbym. Aha! I zobacz z tyłu w lustrze, czy Ci kółeczko się nie tworzy?


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Pogaduchy

@Anonim dziś kurier odbiera przesyłkę ode mnie, a jutro powinna być u Ciebie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Aśka_M, to przez te reklamy z Mikołajem w tv. Najpierw musi rozwalać ścianę, bo drzwi za wąskie na chmarę prezentów, no i te korki....na gwiezdnej drodzeEmotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mikołajnapisał(-a)

@AnonimJeśli dobrze odczytuje tym wpisie delikatną aluzje do mojej osoby, to bardzo dziękuję. Zakłopotany mężczyzna Niestety muszę Cię rozczarować do świętego mi sporo brakuje, a do prezentów w tym okresie mam taki sam stosunek jak zdecydowana większość, czyli wolę je otrzymywać niż rozdawać. Robot pokazuje język


No i złapałem @Mikołaja na kłamstewku. Jak nie rozdaje, jak tak? Nieważne, że w imieniu firmy. @Katani1 i @Wy_Zysk podziękowali jużEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

To program 500+ dla emerytów jednak ruszył? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

To program 500+ dla emerytów jednak ruszył? 😉


Dla mnie tak...najpierw trzeba "zainwestować", by korzystać potemEmotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Język


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1687
  • 34

Pogaduchy

@Anonim Zdecydowanie protestuje, kiedy kłamie nie daje się na tym przyłapywać. Mrugający mężczyzna
A informowanie to nie rozdawanie, więc w tym wypadku mam czyste ręce. Bardzo szczęśliwy robot

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, rozumiem. Jak się pomylisz, to mówisz prawdę, ha, ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy