Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Jozefg, posłużę się Twoimi słowami, cytuję: "@wscieklaewka  -  jeżeli nie odróżniasz kani od muchomora to po grzybki lepiej na targ... przynajmniej bezpiecznie.  Polecam aplikację na smartfona  "Atlas grzybów" .

Powiem Ci, że mieliśmy takiego ancymonka na grzybobraniu w Puszczy Noteckiej, który nie dość, że miał atlas (książkowy) w ręku i okulary, to co chwilę mnie pytał, czy dobrego grzyba zerwał. Na dodatek deptał grzyby. A ktoś zupełnie nam nieznany, pewnie kogoś podpytał, gdy koszyk miał pełny. No i taka pokaźna kupka goryczaków leżała wysypana na leśnej dróżceEmotikon: Szczęśliwy Inny zaś, długonogi dystansowiec w okularach, robił susy jak pantera, no i deptał grzyby, a ja zbierałem te wokół dobreEmotikon: Szczęśliwy


To wy chodzicie do lasu (i z kim???) czy na grzyby? 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

 

 

He, he Emotikon: Język godzinka i uduszone są 😉

 Wiesz @Anonim ciekawe co by było gdybym tak podpadła pod ten Emotikon: Smutny co jest do licha - paragrafu nie ma w moim laptopie 😞  no jakże to być może - help Emotikon: Smutny


Zespół Nasz Orange
  • 1055
  • 8522
  • 53

Pogaduchy

@wscieklaewka, § lewy Alt i trzymając go naciśnij na klawiaturze numerycznej kolejno 2 i 1 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Bartłomiejnapisał(-a)

@wscieklaewka, lewy Alt i trzymając go naciśnij na klawiaturze numerycznej kolejno 2 i 1 🙂


☺☺§☻☺♂☺☺☻☻§☺☺§I ާË☻Ë▬☻?♀☻@§§♀y♀☺☺§y♀♀§

O witaj @Bartłomiej - wciskam i takie dziwy mi się pojawiają Emotikon: sfrustrowany kurcze blade pieczone jak żyję już tyle lat to pojęcia nie miałam o tym 🙂

 


Zespół Nasz Orange
  • 1055
  • 8522
  • 53

Pogaduchy

(: ɐʞʍǝɐlʞǝıɔsʍ ʎʍɐqɐz ɾǝɹqop


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Bartłomiejnapisał(-a)

(: ɐʞʍǝɐlʞǝıɔsʍ ʎʍɐqɐz ɾǝɹqop


O @Bartłomiej no nie - piszesz do góry nogami ? Emotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, po kolejarsku powiem, że @Bartłomiej się wykoleiłEmotikon: Język Lewarek tutaj nie pomoże i może sam się przyzna...wykolejeniec jedenEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Bo to wszystko przez ten paragraf którego nie mogłam znaleźć w moim  laptopie 😉 @Bartłomiej pokazał mi jak mam go odnaleźć 🙂 No powiedz mi w takim razie @Anonim w jaki sposób mój nick został napisany do góry nogami ? Czy Ty wiesz, że musiałam stanąć na głowie aby to przeczytać Emotikon: LOL

Innego wyjścia nie było bo to już trzeci egzemplarz lapka  ( w pierwszym aby zwolnić trochę miejsca tom pokasowała prawie wszystkie pliki systemowe Emotikon: sfrustrowany miejsce się zrobiło a jakże 😉 tyle że laptop się zbuntował i już nie zastartował 🙂 W drugim też coś tam pokręciłam za mocno i ups wysiadł ze złości chyba Emotikon: zakłopotany ( trzeci jeszcze chodzi )

Pomyślałam że pocierpię no i teraz mnie tylko szyja się ciut skręciła po tych wygibusach 🙂 ale

§§§§§ już mam opanowane dzięki @Bartłomiej/owi Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, nie znam się na sztuczkach, nawet tych robionych na głowieEmotikon: Język Musiało być bardzo śmiesznie, jak kiecka "robiła salto"Emotikon: Mrugający 

Wdech i wydech na świeżym powietrzu dobrze mi zrobił.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Zdążyliśmy jeszcze przed zmrokiem zaliczyć leśny spacer - będą jutro czubajki na obiadek!

ps. mam nadzieję, że @Jozefg też znajdzie swoje 😉

 


Kanie_listopadowe.jpg