Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Pogaduchy

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/mieszkaniec-zielonej-gory-okradl-jednego-z-operatorow-na-ponad-30... - ciekawy, na dużą skalę proceder. Widać jak strasznie drogie są telefony obecnie.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32337
  • 36295
  • 1366

Pogaduchy

Chodzenie na "skróty" w życiu nie zawsze się udaje...

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Bardzo mnie denerwują takie newsy @Wojcieszko

Nie wiem dlaczego ludzie to robią, i jak  mogą spać spokojnie - to już się nie mieści w mojej głowie.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pięć goli na początek to jest news...a nie złodzieje, których jest na pęczkiEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1106
  • 7791
  • 80

Pogaduchy

Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiego wyniku na start. Z racji ostatniej formy Rosji myślałem, że skończy się na jednej, może dwóch bramkach, a tu proszę, rozstrzelali się. Teraz nic, tylko brać przykład z Rosjan w meczu z Senegalem 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał, ja się obawiam, że OPEC "zaostrzy kurs" po tej porażce i szejkowie przyczynią się do wzrostu cen paliwEmotikon: Mrugający Natomiast czy nasi staną na wysokości zadania, to zależy tylko od ich kondycji oraz ..."fali meksykańskiej", która moim zdaniem dzisiaj blado wypadłaEmotikon: Zaskoczony

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Odrobinka słonecznych klimatów nie zaszkodzi chyba?Emotikon: Szczęśliwy

ogrodowe.jpg


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A ła Emotikon: LOL

śliczne są @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

WowEmotikon: Bardzo szczęśliwy Meksyk i kibice dostarczyli wrażeńEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Najnowocześniejszy Smart Store Orange info z bloga Orange