Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Przeniesione z tematu Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera . - moderator Kinga

 

@Misiek62napisał(-a)

hej, a ten z teczką jest zły??? 


@Misiek62 , ten z teczką to "urzędas" rodem z PRL-u, a może też z dzisiejszych czasów...taki "skoczek spadochronowy", co go drzwiami wywalą, a oknem wleci. Ten jest bajkowy, a ja dziecinnieję na stare lata. Tobie też to grozi Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@Anonim , na szczęście nigdy nie pękł mi ekran... i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.  U mnie zawsze po każdym zakupie nowego smartfona podstawą jest zakup szkła i etui, bez tego go nie używam 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mariusznapisał(-a)

@Anonim , na szczęście nigdy nie pękł mi ekran... i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.  U mnie zawsze po każdym zakupie nowego smartfona podstawą jest zakup szkła i etui, bez tego go nie używam 😄


@Mariusz , aleś mi skojarzenie nasunął! Nieładnie pisać "o rysie na szkle" Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Pogaduchy

Ale fajny chwyt na stronie z telefonami z Outletu. 

Prawie sam się dałem nabrać. Kilka razy nawet ceny przeliczałem, dopiero po chwili załapałem co się dzieje:

 

raty.jpgraty_bez.jpg

 

Cwaniaki miejscami zamienili telefony. Myślałem z początku, ze to pomyłka cenowa Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Mariusznapisał(-a)

@Anonim , na szczęście nigdy nie pękł mi ekran... i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.  U mnie zawsze po każdym zakupie nowego smartfona podstawą jest zakup szkła i etui, bez tego go nie używam 😄


@Mariusz , aleś mi skojarzenie nasunął! Nieładnie pisać "o rysie na szkle" Emotikon: Mrugający


To tytuł piosenki Urszuli Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5433
  • 17896
  • 186

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Misiek62 jaki ładny przyjazny miły awatartek. Już widać, że @Citi2017 od profesorków wyzywa. Jak mordka, to się bał Emotikon: LOL


To teraz dam "bomb(k)owego" misia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18693
  • 53538
  • 731

Pogaduchy

@Citi2017 wypowiedz się teraz o nowym awatarku @Misiek62 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , różnice są groszowe, a model ten sam...to mały pikuś. Mój lapek z promocji skoczył po krótkim czasie o ponad dwie stówy w górę. Tutaj trzeba szukać, gdzie indywidualnie masz zgody.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy

@Misiek62ale słodziutki awatar teraz 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonimnapisał(-a)

@Mariusznapisał(-a)

@Anonim , na szczęście nigdy nie pękł mi ekran... i mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie.  U mnie zawsze po każdym zakupie nowego smartfona podstawą jest zakup szkła i etui, bez tego go nie używam 😄


@Mariusz , aleś mi skojarzenie nasunął! Nieładnie pisać "o rysie na szkle" Emotikon: Mrugający


To tytuł piosenki Urszuli Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , "młodzieniaszku"...nie trybisz Emotikon: Język Ula (żona pszczelarza) też ma męża...a jak ma na imię mąż? Emotikon: Mrugający