Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

No i sobie poszli Emotikon: sfrustrowany Mi jak się robota rozkręciła, to za plecami ciekawostki na NO  uciekły. Dobrze, że chociaż archiwalnie można odczytać i mięśnie brzucha nadwyrężyć z fajnej atmosfery, jaka się tu odbyła Emotikon: Mrugający

 

Wszystkim dobrej nocki i miłego poranka już dnia dzisiejszego Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

Witaj @wscieklaewka już wyspana i po kawusi??


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

3:35 a Ty czuwasz miast spać obok żony Emotikon: Język @ketrasaArtur 

Witaj

Kawa zaliczona oczywiście 😁 a teraz rozmyślam i podjadam 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

Z tygodnia narobiło się zaległości i jakoś tak chciałem przejrzeć, co się dzieje na NO. Tydzień owocował i jest bardzo dużo nowych informacji. Podaduchy też szybkim krokiem ciągną do 1 k.

Pracy przed świętami sporo i nie zawsze jest czas zobaczyć co piszą nasi użytkownicy NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Teraz chodź chwilka, aby nadrobić zaległości Emotikon: Mrugający

@wscieklaewka zakładam, że podjadasz jakieś pyszne słodkości Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

@wscieklaewka idę się jeszcze zdrzemnę. Wystarczy tego przeglądania NO. Trochę sobie zostawię na późnej. Jak wszystko przejrzę, to co będę robił?? A tu nikt nie pisze poza jednym wariatem, czyli mną, co o 2-3 w nocy spać nie może Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Miłego rozmyślania Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ja i słodkości he, he koń by się uśmiał 😁 Ja sobie sięgam łapskiem do torby z chrupkami kukurydzianymi o smaku żółtego serka i wcinam je bez opamiętania - a co mi tam tablica Mendelejewa 🤣😀 @ketrasaArtur 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A ja kocham zaglądać o tej porze na forum - jak lunatyk 🤨

Śpij i śnij @ketrasaArtur - dobranoc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

@wscieklaewka tylko jak spokój, to liczników nie nabija Emotikon: Mrugający Co do łakoci podjadanych rano i wieczorkiem, to ja bardzo uwielbiam chrupki serwo-cebulowe. Chipsami też nie pogardę Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18708
  • 53560
  • 733

Pogaduchy

Właśnie żona mnie uświadomiła. Dziś ostatnia niedziela handlowa w tym roku Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5434
  • 17909
  • 186

Pogaduchy

I co @ketrasaArtur  "pielgrzymka" po marketach?