Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

Tym to nie będę się martwił. Jest coś gorszego niż cukrzyca. Zresztą, na coś trzeba umrzeć, a obecnie nie ma co się przejmować, bo człowiek by się chyba zamartwił od ilości chorób. Najważniejsze jest radość z życia i się bierze jakie jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

Tym to nie będę się martwił. Jest coś gorszego niż cukrzyca.

 


@ketrasaArtur , może ta opowieść ze snu? Śpi sobie marzyciel na kanapie obok ciepłego piecyka (kozy) i namiętnie "operuje" ręką. Budzi się z wrzaskiem i oparzeniami, bo we śnie myślał, że grzebie "w innym popielniku" Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy


@crodlaynapisał(-a)

Gadać, gadać!

 

1k sam się nie dobije 😉


No niestety nie dobije się, a jakoś cicho się nagle zrobiło Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , nic nie robić na przymus, to moja dewiza na teraz. Kiedyś tam dojdzie do tysiąca. Jakbyś był w pobliżu, to wyciągnąłbym karty do gry i też w tysiąc można celować. Znasz tę grę?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@Anonim tak, znam. To jedyna gra w którą za czasów mojego dzieciństwa grali również moi rodzice. Obecnie już dawno w nią nie grałem. Moje dzieci są zainteresowane innymi grami. Karty już dwno odeszły w zapomnienie Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017  @Anonim  chodźcie tutaj pogadać o pesymizmie Krzysia a nie na 70 k. Tu mamy przecież nabijanie do 1 k Emotikon: LOL 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  mój kolega pracuje na żurawiu ale padło coś u góry na silniku linki  żuraw ma wysokość  16 pięter to coś dla ciebie mechaniku nasz 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Co się tak gorączkujesz @ketrasaArtur ? Tutaj przytną uszka, tam wykopią do pogaduch i będzie rachunek na plus Emotikon: Język Nie nadaję się na terapeutę. Mogę tylko zmobilizować @Citi2017  pozytywnym kopem do wyzbycia się tej wstrętnej cechy. Ciekawe, jak Jego dziewczyna wpływa na morale? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017 trochę precyzyjniej, chodzi o linkę, czy o silnik, albo przekładnię. Ja zajmuję się tylko elektryką. Przekładnie mechaniczne i linki to już naprawa typowo mechaniczna Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

no tak dokładnie kolega nie wie bo linka ma silnik do zwijania ale nie wykonuje Komedy z kabiny 🙂