Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , skoro sam o sobie mówisz, że jesteś marudny, to jak będziesz smęcił, to nie pogniewasz się na mnie, jak Ci odpowiem, żebyś nie marudził i zabrał dziewczynę w fajne miejsce? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

@Aśka_M  dała Ci przykład pozytywnego kierunku Twoich myśli Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  spoko o proszę kto mi dziś humor poprawił kto zajrzał do nas @Aśka_M  w własnej osobie 😄 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  spoko o proszę kto mi dziś humor poprawił kto zajrzał do nas @Aśka_M  w własnej osobie 😄 


No i widzisz @Citi2017  kto Ci humor poprawia? Odkrywasz w sobie talent kokietowania, więc koniecznie kręć się wokół dziewczyn  Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Aśka_M  i @wscieklaewka , widzicie to, co i ja widzę? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  @Aśka_M  😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , @wscieklaewka  się wścieknie na Ciebie, że tylko jednej kobiecie zawdzięczasz dobry humor. Nie boisz się? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  a to nie @Aśka_M  powinna się bać 😄


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

Pogaduchy

@Citi2017 ja to raczej z tych odważnych 😁


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6523
  • 15956
  • 84

Pogaduchy

@Anonim da ci popalić @wscieklaewka

że dopingujesz @Aśka_M  😅

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim da ci popalić @wscieklaewka

że dopingujesz @Aśka_M  😅


Teraz zapędziłeś mnie w kozi róg...będzie ciężko mi się tłumaczyć, ale ja mam serce dla kobiet pojemne i jakoś to będzie Emotikon: Bardzo szczęśliwy Najwyżej dorwie starego dziada w ciasnej ulicy i mu dowali. Raz kozie śmierć Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5419
  • 17810
  • 186

Pogaduchy

Chłopaki, zapomnieliście, że w Zespole jest też @Kinga ?