Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Pogaduchy

Jakoś tu cicho się zrobiło Emotikon: sfrustrowany Czyżby zaciekawił Was filmik z rosyjskimi studentami?  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

ale mi smutno bo słabo stoję z rozwiązaniami i obecnością na forum  a i nie nie zależy mi aż tak na internecie dodatkowym no i że @Piotrekk85  coś smutny


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Czasem refleksyjność każdego dotyka 🤔 w tym miesiącu jesteś na czele @Citi2017 😉

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ja nie tylko @ketrasaArtur  😕


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Oj nie jestem na bieżąco. Ciągle na podium 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

ale mi smutno bo słabo stoję z rozwiązaniami i obecnością na forum


To bierz ode mnie ile chcesz "Rozwiązań", mi nie potrzebne są 🙃

Herosem już byłem, nie mam parcia na statystyki 😊


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18428
  • 52692
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017 Ja nie zawsze mam czas, aby działać na NO. Jutro będę miał sporo zajęcia i nie wiem, czy się pojawię na NO. Może chwilkę z rana. 

Rozwiązania same wpadają w najmniej spodziewanym momencie. jak już wcześniej wspomniałem, masz sporo wiedzy na temat usług TV i masz przecież Orange TV. Masz też internet z Orange. Tu już masz sporo przewagi. Ja takiego dostępu nie mam i pewnie długo już nie będę miał. To co pisze na NO, to wyczytane ze stron internetowych, regulaminów bądź rozmowy na czacie z konsultantami, albo stare rozwiązania z przed czterech lat, kiedy miałem net z Orange. Emotikon: Mrugający To mi sporo czasu zajmuje, a Ty masz przecież te usługi u siebie w domu Emotikon: Mrugający

Wiec uważam, że mas znacznie większą przewagę niż ja. Trochę Krzysiu optymizmu i mniej zamartwiania się.

Piotrek na pewno wyzdrowieje i będzie dalej śmigał jak kiedyś na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy, czego Jemu bardzo życzę Emotikon: Mrugający


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6521
  • 15944
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  bardziej chciał bym zobaczyć jak jest być Herosem 😛

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  bardziej chciał bym zobaczyć jak być Herosem 😛


To wszystko przed tobą, spełniasz już wymogi na "Herosa" 😎


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36206
  • 1366

Pogaduchy

Albo czas dla niektórych na odmianę 🙃