Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

Nawet w najnowszym systemie operacyjnym są jakieś luki i niedociągnięcia. Osobiście bardzo mi odpowiada XP i na starym laptopiku z 2004 roku sprawuje się wyśmienicie. Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Więc póki co się nie przejmuj. Na całym świecie nie każdego stać z dnia na dzień wymienić sprzęt. Proponowałbym rozejrzeć też za aukcjami używanego lub poleasingowego sprzętu od dużych korporacji czy urzędów, ew od urzędu celnego. W Elblągu jest też parę dużych korporacji świadczących outsourcing i taniej im sprzedać komputer za 50 zł niż płacić 100 zł za utylizację. A często takie sprzęty nie są takie złe i na użytek domowy można wykorzystać.


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

@ketrasaArtur 

 

Osobiście Windowsa XP uważam za dość archaicznego.Ludzie którzy nie chcą korzystać z Windowsa 10 proponuje aby korzystali z Windowsa 7.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Pogaduchy

@DawidOrange  Fakt, Windows XP dzisiaj nie ma kompletnie sensu, ale kiedyś to był super system, 12 lat z nim spędziłem 😉


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@DawidOrange masz rację, ale jak na tym laptopie nie pójdą okienka z siódmej wersji. Dlatego zostałem wyjątkowo z XP. Co mi jest potrzebne, to działa i łatwo z nim poruszać się w terenie, bo mieści się w kieszeni Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Więc nie straszcie @Citi2017 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@andrzej1441 , nie strasz staruszka Windowsem 10, bo go miałem, tylko że mój PC ma za "cienkie" bebechy na niego. Trzeba by skalkulować, czy się opłaca picować jego, bo na lapku go mam. Tylko że Windows 7 wielu sobie chwali i ciężko się rozstawać.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Piotruś oni lubią mnie straszyć 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@Anonim faktycznie, stare bebechy czasami ciężko wymienić. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Ale stare często daje początek nowemu Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , nie jest taki stary i coś tam można by pokombinować. Ważne, że hula, bo przed momentem sprawdzałem

diagnostyka.PNG