Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Małpa z wysuniętą dolną wargą mówi do drugiej małpy, która z kolei ma dolną wargę schowaną, że pada. Niech sobie pada, bo mnie i tak nie napada-rzekła druga Emotikon: Mrugający

Dzień dobry dobre duszki Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Piotrekk85 , przytaknę Ci, że pogoda jest zawsze. A gdyby nawet cała mapa @bluesmanniak a była z deszczem, to kto ma świadomość, że poziom wód gruntowych się obniża, ten nie powinien psioczyć. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Piotruś miłej pracy @ketrasaArtur  poprawiła się pogoda słonecznie i ciepło i witam wszystkich tak w terenie b😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

@Citi2017 Oddawaj mi moje słoneczko. Właśnie zaszło za chmurki.  Emotikon: sfrustrowany


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

Strasznie mały ruch na NO. Może odpoczynek po wczorajszym AMA lub ostro czarnofraidowanie nastąpiło i praktycznie wszystkich wymiotło Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ketrasaArtur , szukasz igły w stogu siana? Emotikon: Mrugający Nie zmusisz nikogo do Twoich oczekiwań, bo też każdy robi, co uważa. Ja idę na sjestę i jak wrócę tutaj, "taśmociąg produkcyjny" pogaduch będzie zapewne znowu długi Emotikon: Mrugający To mój darmowy black friday Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Pogaduchy

Ja niedługo opuszczę NO na kilkanaście godzin. Pojawię się ponownie pewnie może Niedziela wieczór lub później Emotikon: Mrugający

Dopiero w tedy będzie taśmociąg produkcyjny wypowiedzi nie tylko na pogaduchach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: LOL Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Cisza 🙃

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

Padam na chwilę @Piotrekk85  przed burzą co tam u was 😛


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Aj nie wiem co robić już 🙂

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Piotrekk85  ja też masakra przerwa przed testem BHP ratuj 😭