Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

Muszę sobie kupić termometr z wyższą, niż 50+C, bo skali do południa brakło😊 Ale w mieszkaniu bawiłem się w Dobromira i nie czułem średniej, podchodzącej pod 40°C. Klawe jest życie emeryta😁 Miód, cud i malina😀


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13050
  • 53565
  • 622

Pogaduchy 2.0

@bronzub emerytura, kubatura i temperatura...3 aspekty dzisiejszego dnia..😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@agat13napisał(-a)

@bronzub emerytura, kubatura i temperatura...3 aspekty dzisiejszego dnia..😁


@agat13 , czyli mogę oficjalnie zrobić Ci powitanie w stylu: "witaj w klubie emeryta"??? Bo jakoś nie obiło mi się o uszy😁


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13050
  • 53565
  • 622

Pogaduchy 2.0

@bronzub  nawet nie wiesz jak czekam tej chwili...Witaj choćby dziś.. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

Witam może ten temat nie jest związany  z usługami Orange ale chciałbym się dowiedzieć Czy ktoś z Was ma taki internet i jak mu to działa.? Niestety ja światłowodu nie będę miał o czym pisałem w innym temacie Czy takie coś będzie lepsze niż internet lte z routera potrzebuje to do 3 kamer monitoringu?. Proszę moderatorów o nie usuwanie tego tematu ponieważ tylko to forum może mi coś doradzić i mi pomóc itd.

 

_______________

Wpis edytowany - przeniesienie z tematu internet satelitarny - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

A ma ktoś z Was taki internet ? jest to lepsze niż internet lte?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  jakbym mieszkał na odludziu i LTE czy innego internetu by nie było, to taka oferta jak najbardziej, internet LTE mam z agregacją pasm, więc szybciej niż kiedyś na miedzi, nie pchał bym się w to, zresztą wichury mi zerwały satkę i musiałem elewację naprawiać, więc problem z montażem talerza mam, na balkonie to średnio wygląda.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

Ceny również nie zachęcają 😲


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18467
  • 52835
  • 714

Pogaduchy 2.0


@Januszbbanapisał(-a)

A ma ktoś z Was taki internet ? jest to lepsze niż internet lte?


Kiedyś miałem możliwość sprawdzenia takiego internetu satelitarnego. Zaletą, to możliwość korzystania w miejscach, gdzie brak dostępu do innych technologii. Do gier zdecydowanie odpada. Ping był na poziomie 100-120 ms oraz działanie uzależnione od pogody. Jak dobry zasięg LTE, to mobilny ma lepsze osiągi.