Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@agat13  widzę że wziąłeś się za "ciągnięcie za język" forumowiczów i wyszukiwanie niedokończonych tematów bez rozwiązań.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54650
  • 642

Pogaduchy 2.0

@slav72  nie lubię wpół skończonej roboty, a ciekawosc mnie żre... Jak to technika... 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@agat13  też bym chciał aby tematy w których się udzielałem otrzymały zakończenie ze strony autora tematu, nawet próbowałem też "ciągnąć za języki" ale było to mało skuteczne. Widać że część osób wchodzi na forum z jednym konkretnym problemem, a jak otrzymają rozwiązanie "na tacy" to zapominają napisać że "wszystko już w porządku", "dzięki za pomoc", "super udało się", czy coś w ten deseń, ba zapominają że forum istnieje, chyba że do pojawienia się następnego problemu, wtedy zapala im się lampka "acha jest NO". Trochę to nie fair wobec osób pomagających, ale cóż i tak bywa.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54650
  • 642

Pogaduchy 2.0

@slav72  wiesz, nawet nie chodzi o tych udzielających podpowiedzi. Chodzi o konsekwencję. Zapytales, uzyskała lub nie, odpowiedź. Udało się lub nie... Zamknij temat nawet nie podając rozwiązania, które czasem jest abstrakcyjne, ale powiedz, że działa... Lub dalej szukaj rozwiązania... Nic tak nie irytuje jak wpół zrobiona robota, bo się inwestor zastanawia... Nie idzie o zaliczenie komukolwiek, bo i to bywa różnie wykonywane, ale odezwij się i opisz jak się sprawa zamknęła... Ku wiedzy innych z tym samym problemem


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@agat13  masz rację, a co do rozwiązań to też przestałem zwracać na to uwagę, gdyż w wielu przypadkach konstruktywne odpowiedzi które powinny być faktycznie rozwiązaniami ludzi którzy przyłożyli się do problemu są pomijane, a oznaczane są posty mało wnoszące w temat, powielone lub "ni z gruchy ni z pietruchy" - bo na przykład "moderacja mnie ciśnie". Udało się otrzymać pomoc i rozwiązać problem, po prostu wystarczy napisać na przykład "dzięki, po problemie, Twoja podpowiedź mi pomogła @agat13 , temat zamykam"


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54650
  • 642

Pogaduchy 2.0

@slav72  ja jestem zwolennikiem pełnej i wyczerpującej temat relacji nawet bez dawania rozwiązania komukolwiek, ale tak, aby jasno pokazać sposób osiągnięcia tego rozwiązania i co miało na nie wpływ... To nauka dla przyszłych postodawcow

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  @agat13  siedzę na NO kilka lat, kilka razy ktoś podziękował za pomoc, gro nie dziękuję, ba da komuś innemu w nagrodę rozwiązanie, czy sobie samemu 😎

Dla mnie te rozwiązania mogły by nie istnieć, bo mało kto czyta tematy, ludzie są leniwi i czekają na gotowe rozwiązanie ich problemu, szukać nie będą, zawsze tak było i będzie ☹️


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13327
  • 54650
  • 642

Pogaduchy 2.0

@Anonim  też jestem tu kilka dni i samo rozwiązanie dla rozwiązania nie cieszy. Takie wymęczone, wy pytane, wypracowane- tak.. Czasem to jedna głupio prosta odpowiedź, a czasem badania poparte testami i kombinacje alpejskie co może jeszcze pomoc... I takie cieszą najbardziej... A rankingi są dobre dla młodych i spragnionych sukcesu.. Ja wolę się przydać i mieć pomysł na... 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@agat13  jak tu na forum się bardziej przydać, jak gro pisze pomocy net czy co tam inne nie działa, ni dają opisuje problemu czy zdjęć ustawień, mnie to już prawie całkiem zraża do pomocy, kiedyś bardziej się starałem, ale jest coraz gorzej, może mi tylko tak się wydaje, bawi mnie jedynie jeden Forumowiczów, co tylko temat skromnie i Pozdrawiam da w poście 😎

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Jak ja kocham chodzić do lekarza. Wizyta umówiona na 12.30. Ze szpitala wyszłam o 16🤦‍♂️