Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22233
  • 183

Zatrzymane chwile

@Anonim 

Ostatni raz pisała w listopadzie 2020... Obawiam się żeby to nie było na tyle...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Zatrzymane chwile

@j131  skądinąd wiem że koleżanka @wscieklaewka była aktywna na forum w tym roku 9 stycznia w godzinach wieczornych, więc nie tak dawno biorąc pod uwagę kolegów którzy pojawili się na NO z okazji urodzin forum.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22233
  • 183

Zatrzymane chwile

@slav72 

Aktywna? W sensie czytała posty? Ostatni raz się zalogowała? Ale nie miała już siły pisać? Oczywiście Zespół ma wgląd w statystyki logowań i wszelkiej aktywności na NO, ja widzę tylko to co jest publicznie dostępne. Z zestawienia ze sobą publicznie dostępnych informacji wyłania się raczej niewesoła perspektywa. Jedynie ktoś kto ma kontakt "pozaforumowy" mógłby ewentualnie rozwiać obawy co do statusu koleżanki. Nie wydaje mi się żeby wiadomości na PW mogły coś wyjaśnić.

Gdybym nagle zniknął z NO to wiadomości PW też bym nie odczytywał - mam wszystkie zewnętrzne kanały informacyjne z premedytacją pozamykane.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@j131 ...hmmmm

Ale... my nie szukamy Ciebie... tylko @wscieklaewka  🙂

 

Wyluzuj... to forum, a nie piekarnia. 🙂

Będzie git. A zainteresowana jak zechce to się odezwie. Nikt, nikogo, do niczego nie będzie zmuszał... Powaga ! 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5500
  • 22233
  • 183

Zatrzymane chwile

@Anonim 

Nie no spokojnie, rozumiem. Weź jednak pod uwagę że to był akurat szczyt zachorowań...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@j131 No... ale co ma piernik do wiatraka..?

 

Też czasami choruję. A jak choruję i akurat nie mam gorączki, która by mnie skutecznie zatrzymała w łóżku, to wtedy właśnie więcej piszę po forach i czytam różnego rodzaju rzeczy w Internecie. 🙂

 

Ale oczywiście... wykluczyć "ciężkiego" stadium u kogoś innego nie da się wykluczyć. Niemniej jednak zdecydowana większość populacji przechodziła tę chorobę w miarę łagodnie. Nie chcę zakładać z góry, że akurat użytkownicy NO, przechodzili ją bardzo ciężko i to tak, że nie są w stanie odpisać do dnia dzisiejszego... 🙂

 

Mam nadzieję i jestem przekonany, że to coś innego kierowało tą "user-ką" i liczę na to, że jednak się jeszcze odezwie na tym forum i nam to wyjaśni.

Tyle... 🙂

 

 

___________________

*Dyskusja przeniesiona z tematu Zatrzymane chwile - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Pogaduchy 2.0

@Wojciech Dziękuję.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Pogaduchy 2.0

W Łazach została zakończona budowa Data Center Orange:

https://biuroprasowe.orange.pl/blog/zapraszamy-do-warsaw-data-hub/


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18502
  • 52989
  • 716

Pogaduchy 2.0

Dzisiaj lista rozwiązań nie rozsypała się po AMA.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Pogaduchy 2.0

Chyba kilka rzeczy zostało dopracowanych w ostatnim czasie na forum 👍.