Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72 wystarczy spróbować

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

To są dzieła sztuki@agat13

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Venomoth3napisał(-a)
@slav72wystarczy spróbować

@Venomoth3  nawet nie zamierzam próbować, gdyż jak pisałem tu Przedsprzedaż Samsung Galaxy Z Fold3 5G i Samsung Galaxy Z Flip3 5G - Nasz Orange  ceny tego sprzętu są zaporowe i nie dla "zwykłego Kowalskiego", druga rzecz to mój brak zaufania do takich "wynalazków". Mi wystarczy mój Samsung S20 FE, no chyba że jak bym trafił w totka to może sprawiłbym sobie takie cudo, a tak to szkoda kasy.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 zgadzam się z Tobą. Ja posiadam Xiaomi 8 pro kupiony w zeszłym roku na wiosnę za 1100 zł. Dla mnie to taki pułap kwotowy jaki jestem stanie przeznaczyć na telefon. Uważam, że to idealny w moim przypadku kompromis między parametrami a ceną.  Przyznam szczerze, że nigdy żadnego flagowca nie miałam, ale telefon to dla mnie rzecz użytkowa. Skoro aparaty z tej półki cenowej spełniają moje oczekiwania nie widzę sensu płacić więcej. Chodź nie powiem, kiedyś chciałabym mieć iPhona tak z czystej ciekawości, ale jak pisałam nie jest to w moim planowanym budżecie na ten cel (chyba, że kiedyś coś się zmieni i ciekawość wygra).

 

Składanego Samsunga to z chęcią bym przetestowała ale nie kupiła. Również z obawy przez uszkodzeniami na złożeniu wyświetlacza. Z racji tego, że moje telefony mają tendencję do bliskich spotkań z ziemią wszystkie zabezpieczam dodatkowo folią i etui.

 

A z tymi foliami to śmiesznie bywa. Kiedyś jeszcze na starej Nokii C3-05 miałam jakieś tanie szkło z Allegro. Telefon wydał mi kieszeni, odbił się od podłogi i spadł piętro niżej centralnie na ekran. Wyświetlacz cały. Obecnie posiadam Xioami 8 pro które w momencie zakupu ponad rok temu zabezpieczam bodajże folią hybrydową w elemtormarkiecie. Po tym czasie wiadomo zaczęła miesiącami odchodzić, postanowiłam zmienić i kupiłam szkło hartowane.(oczywiście dużo tańsze niż folia ale nie aż tak tanie jak te w przeszłości) I to dziadostwo pękło tydzień to naklejeniu po upadku z wysokości ok metra. 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32446
  • 36827
  • 1370

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

Miałem kiedyś taką Nokię ale nigdy się nie bałem że połamię @Anonim 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7943
  • 37

Pogaduchy 2.0


@slav72 napisał(-a)

Słuchajcie,  kojarzycie może Loteriadę? więc zdarza mi  się grać w lotto (takie hobby 😉) i zarejestrowałem kilka kodów tejże loterii, godzinę temu telefon od nich (lotto) że wygrałem laptopa 😆, ale nie piszę by się chwalić, tylko by spytać czy ktoś coś na temat tego sprzętu? Informacja od nich skąpa laptop to Acer Swift 3 i cena podobno 3440 zł. 


@slav72 i jak tam Twój nowy lapek? Sprawdza się? 😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29466
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Kinga  nadal czekam aż do mnie dotrze, na tą chwilę dostałem informację na maila o pozytywnej weryfikacji kuponu i mam oczekiwać na info o przesyłce. Jak dostarczą dam znać 🙂, już nie mogę się doczekać aby potestować 😋


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7943
  • 37

Pogaduchy 2.0

Ok, czekam w takim razie niecierpliwie na recenzję 🤗 ciekawa jestem tego nowego ulepszonego modelu 😊


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6528
  • 16020
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Kinga szczęściara🤗  zazdroszczę ci szczęścia🤗