Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 a na co mam zmienić jak mieszkam na wsi, gdzie nawet komórka orange nie ma zasięgu? nie każdy mieszka w wielkim mieście i może zmieniać dostawców jak skarpetki.

i właśnie tu uzyskałam pomoc od jednego forumowiczów. i to jemu należą się tytuły

 

@slav72 wg Twojej rady "odzgłosiłam" się. dzięki.

_________________

* Wpis poddany edycji, scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy 2.0

Warto się rozejrzeć, bo często wielu dostawców ma usługi typu BSA na łączach Orange. Od początku drugiej dekady samorządy współuczestniczą w planowaniu inwestycji światłowodowych. Zamiast marudzić czas zacząć działać.

To że jakiś współpracownik Orange lub jego podwykonawcy Ci pomoże, to nie sprawi że problemy znikną. Orange nie inwestuje już w łącza miedziane.

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 co mam sama zrobić? światłowód sobie położę w wiosce z 4ma domami na krzyż?

myślisz, że nie dowiadywałam się co można zrobić na moim końcu świata? w skrócie: czekać.

na lepsze czasy. bo póki co dla kilku osób nikt światłowodu nie pociągnie a orange nie opłaca się zrobić solidnego remontu - dla kilku osób. to jest mój problem.

co mi zmieni inny dostawca jak sygnał idzie po tym samym kablu?

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy 2.0

Stawki za naprawy są większe gdy na łączu są klienci hurtowi. Orange usterki takich łącz musi raportować do UKE i wyrobić 97% normy.

_________________

* Wpis poddany edycji – moderator Kinga


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7926
  • 37

Pogaduchy 2.0

Oglądacie dziś 🏆 finał mistrzostw? Jeśli tak, to komu kibicujecie i jaki wynik przewidujecie? 😃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy 2.0

@Kinga będą GB za gole? Nie będę oglądał. Są ciekawsze sprawy, niż oglądanie jak się kilku chłopa za piłką gania. I to jeszcze tyle czasu marnować.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7926
  • 37

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArtur napisał(-a)

@Kinga będą GB za gole?


@ketrasaArtur zobaczymy 😃 nic nie wiem 🙈

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18477
  • 52893
  • 716

Pogaduchy 2.0

@Kinga o której planowane jest zakończenie spotkania, żeby sprawdzić FB?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32340
  • 36323
  • 1367

Pogaduchy 2.0

Ja obstawiam, że będą karne 😜

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7926
  • 37

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur, zaczyna się o 21:00, o której się zakończy, to zobaczymy... Najszybszy możliwy scenariusz, to przed 23.