Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Pogaduchy 2.0

Papierowe recepty są jeszcze realizowane - nawet bez kolejki, gdy zawiesi się system.

Dzisiaj zwieszenie trwało ponad kwadrans i kolejka powiększała się.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Mnie dziwi czemu niektórym nie chce się szukać cenników u operatorów wpisując Cennik i nazwa operatora?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0


@Bartłomiejnapisał(-a)

Też ostatnio korzystałem z e-recepty i również uważam, że jest to zdecydowanie krok w dobrą stronę - pomijając już takie kuriozum jak "odszyfrowywanie pisma" to z wielu stron - jest wygodniejsza Szczęśliwa kobieta

 


A skąd! Od lat na papierowych lekarze drukują i pismo z drukarki jest "odszyfrowywane" bez problemów. Ostatnio lekarz mi jak zwykle wydrukował receptę, w aptece pani się zdziwiła "Ooo! Papierowa! To się będzie lekarz musiał tłumaczyć" - bo podobno teraz można ale tylko w "nadzwyczajnych" przypadkach 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

A tak mnie ciekawi jak wygląda ERecepta  u nie pełnoletnich?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

@wscieklaewka  Witam ślicznie po pracy  a w znów o e-receptach  super było  jak by leki były tańsze dla seniora  😄

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy 2.0


@wscieklaewkanapisał(-a)

Kurczaki pieczone @Anonim  toż ja o tym wiem bez tłumaczenia 🙂 Dziś poturlałam się do tej samej apteki po lek którego w sobotę nie było, a który miał być dziś Emotikon: Język lecz niestety, nie dojechał przedstawiciel więc odłożyłam wykup na jutro ale tylko dlatego uczepiłam się tej apteki bo w niej mój specyfik jest najtańszy a nierefundowany. W innej aptece toto kosztuje prawie 4,50 drożej ( a mam trzy opakowania ) więc w kieszeni zostanie mi około 13,50 ( jeśli nie podrożał ) które przeznaczę na zakup następnych zdrapek 🙂  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Ostatnio nierefundowany (i drogi) kupowałem przez internet z odbiorem (bez dopłaty) w okolicznej aptece. Na półce w aptece cena była 49 a przez internet... 39! Straszne są te marże handlowe...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1597
  • 5461
  • 59

Pogaduchy 2.0

Panuje po prostu wtórny analfabetyzm. Nawet większy niż w okresie międzywojennym, jeżeli będziemy brali zrozumienie teksu.

Inna sprawa, że dawniej była większa odpowiedzialność za słowo i łatwiej takie "słowo" można było zrozumieć.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 2.0

Eh czepia się .


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich w poniedziałkowe popołudnie 🙂

Jak Wam mija dzień?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Witam wszystkich 😆