Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  ten tydzień, to relaks 😄

Po co sobie nastój psuć, od początku roku 😎

 


@Anonim , synowa powtarza mi wciąż: "myśl pozytywnie", więc nie tylko ten tydzień, lecz postanów w tym trwać cały czas😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub  brak obrazka, nie szkodzi 😄 Grafika zastępcza ok 🤣

unnamed.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@bronzub  brak obrazka, nie szkodzi 😄 Grafika zastępcza ok 🤣

 


@Anonim , wpadł mi pomysł, byś go dał do Pomysłów, żeby zamiast babola, jak u @slav72 , zastąpić taki usunięty tą grafiką aparatu. Co Ty na to?😊


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5432
  • 17884
  • 186

Pogaduchy 2.0

@bronzub  Ty w poprzednim wcieleniu zostawiłeś po sobie dużo takich "grafik" jak po akcji @slav72 .


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@Misiek62napisał(-a)

@bronzub  Ty w poprzednim wcieleniu zostawiłeś po sobie dużo takich "grafik" jak po akcji @slav72 .


@Misiek62 , ale wiele z tych akcji, to nie była moja "robota". @slav72  jest lepszy, bo na dzień dobry jeden post z wczoraj ma pusty, a ciut później kota "utopił"  na amen😂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Pogaduchy 2.0


@bronzubnapisał(-a)

@Misiek62napisał(-a)

@bronzub  Ty w poprzednim wcieleniu zostawiłeś po sobie dużo takich "grafik" jak po akcji @slav72 .


@Misiek62 , ale wiele z tych akcji, to nie była moja "robota". @slav72  jest lepszy, bo na dzień dobry jeden post z wczoraj ma pusty, a ciut później kota "utopił"  na amen😂


@bronzub ten pusty post zgłosiłem moderacji do usunięcia zaraz po publikacji, widocznie mają wolne i jutro go usuną. Poza tym pomyłki są rzeczą ludzką,  więc proszę się nie czepiać na początku roku 😉. Szkoda też że podczas usuwania elementów z galerii nie ma info że zostaną usunięte również z postów ☹.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@slav72 , oj tam, oj tam...zaraz się czepiam, a ja się troszkę pokulałem ze śmiechu, bo z natury jestem troszkę podśmiewny. To będą pierwsze przeprosiny w 2022r. Przepraszam🤐


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bronzub  nie ma za co przepraszać, ja się wcale nie gniewam, jak widzisz napisałem to z przymrużeniem oka 😉, a kot się wcale nie utopił tylko go bardzo suszy 🤣


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

@bronzub  nie ma za co przepraszać, ja się wcale nie gniewam, jak widzisz napisałem to z przymrużeniem oka 😉, a kot się wcale nie utopił tylko go bardzo suszy 🤣


@slav72 , jak zwał, tak zwał, ale się bidulek topił, albo taplał i zniknął🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29465
  • 270

Pogaduchy 2.0


@bronzubnapisał(-a) 

@slav72 , jak zwał, tak zwał, ale się bidulek topił, albo taplał i zniknął🤣


Czarna dziura (odpływ umywalki) go wciągnęła, a później cały obraz i pozostał pusty element w poście 😂